FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sarbatori Fericite !

«123»
i0nutz8318.12.2007 17:20

In numele colectivului FcSteaua.Ro va urez Sarbatori Fericite, toate cele bune si un an nou mai bun !

 

PS Poate si un fifa 2009 mai reusit :)

 

Ca idee, pe unde plecati si cand reveniti, sa stim cand dam drumul la campionat dupa aceasta mini-vacanta ?

EMPORiO18.12.2007 17:25

Sarbatori fericite tuturor !

plec pe 21 si revin pe 26...

ronaldo_020118.12.2007 17:41

Sarbatori fericite tuturor...un an nou fericit cu multe bucurii....

 

eu voi pleca pe 26 in germania si ma voi intoarce cam prin 12-13 daca incepe mai repede returul as dori sa amanati etapele si cum ajung le voi juca...ms pentru intelegere!!

dragutzu8918.12.2007 17:45

io plec zilele astea si revin pe 4-5

Playmaker18.12.2007 18:01

Sarbatori fericite tuturor!!

 

Yo plec km intr-o ora si revin p la 1 dimineata :))) :P

i0nutz8318.12.2007 18:03

@Ronaldo: Un fular cu Bayern si se rezolva :)

RobYnho18.12.2007 18:04

Sarbatori Fericite, pentru toti stelistii si pentru toti user'i acestui forum !

 

Chiar si tie, Klaus ! :)

 

Yo zic sa terminam cu asa zisele " intepaturi" , "atacuri" etc. Asta nu o zic de fatzada si nici ca i'ai zis lui i0nutz, ca el sa'mi transmita sa nu ne mai atacam.

 

 

Pana la urma, Steaua si FIFA ne'a adus pe acest forum si in acest campionat.

 

 

Bafta tuturor !

alin_jeleu18.12.2007 18:53

Sarbatori fericite micutzilor :* :P:)) mi-e dor sa joc fifa cu voi

Dragoshel18.12.2007 19:01

ionutze 2 :angry:

Sarbatori fericite la allllllll....

GOD18.12.2007 19:01

SArbatori fericite si sa ne gasiim in 08 cu acelasi spirit.

ronaldo_020118.12.2007 19:17
@Ronaldo: Un fular cu Bayern si se rezolva :)

 

 

S-A FACUT...........:))))

4_ever_steaua18.12.2007 19:19

SARBATORI FERICITE va pup pe toti si forzZa Steaua :steag_steaua_ro:

i0nutz8318.12.2007 19:34

Multumim la fel 4_ever_steaua ! Cu banurile si cu urarile ce mai aducem si noi lume pe sectiune ;)

 

PS Ce profund e god, cu spirit, cu astea..

Apropo, god, vezi ca zilele astea ajung prin ploiesti.. Sa vad cu ce te prezinti ;))

4_ever_steaua18.12.2007 19:38

cu placere Forza steauaa

GOD18.12.2007 19:41
Multumim la fel 4_ever_steaua ! Cu banurile si cu urarile ce mai aducem si noi lume pe sectiune ;)

 

PS Ce profund e god, cu spirit, cu astea..

Apropo, god, vezi ca zilele astea ajung prin ploiesti.. Sa vad cu ce te prezinti ;))

Ionut ce mai e un Suc:)).

Te astept boss.

i0nutz8318.12.2007 19:42

@god: Am voie in Pl cu nr de B ? ;)

fane_casieru'18.12.2007 19:44
Merry Cristmas tuturor ho..ho..ho...m-am bagat si io`!!!!
RobYnho18.12.2007 19:46

Tare rima. :))

GOD18.12.2007 19:55
@god: Am voie in Pl cu nr de B ?

Dai cu smuceala si ai voie:)).

i0nutz8318.12.2007 20:00

Apropo, cred ca o sa mai fie timp de niste etape, vreo 3-4 probabil, dupa care lasam oamenii in vacanta si ne revedem cand s-o putea. Cel mai probabil dupa 9, ca dupa toata puzderia de sarbatori pe 5 ian e ziua mea iar pe 7 Sf Ion .. Deci treburile sunt clare ;))

klaus_e8918.12.2007 21:38

Santa Klaus va ureaza un Craciun Fericit alaturi de cei dragi si un an nou de 10 ori mai bun decat cel care a trecut !!!

 

Roby nu am nimic de impartit cu tine atata timp cat nu ma ataci si nu sunt genul care sa port pica. La multi ani si tie !

ultrastf19.12.2007 09:21
all i want for christmas is fifa 099999
Happy New Year
mihai141119.12.2007 09:31

Craciun Fericit tuturor si un calduros La Multi Ani

DannY_119.12.2007 10:40

Sarbatori Fericite tuturor!

branica19.12.2007 10:42

Sarbatori fericite !

«123»