20.01.2008 12:04
pai Neaga nu a facut nimic de la revenire cu exceptia golului marcat impotriva lui dinam0p ...dar si de la Badea ma asteptam mai mult...
pai Neaga nu a facut nimic de la revenire cu exceptia golului marcat impotriva lui dinam0p ...dar si de la Badea ma asteptam mai mult...
De departe Neaga. De la Surdu nu aveam nicio pretentie. Pentru mine a fost o surpriza ca l-au adus la echipa. Nici de la Badea nu aveam mari asteptari asa ca Nega reprezinta deceptia nr. 1.