FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Deceptia primei parti a sezonului 2007 - 2008

«123»
RaMs3s20.01.2008 12:04

pai Neaga nu a facut nimic de la revenire cu exceptia golului marcat impotriva lui dinam0p ...dar si de la Badea ma asteptam mai mult...

raducelbun21.01.2008 09:13

De departe Neaga. De la Surdu nu aveam nicio pretentie. Pentru mine a fost o surpriza ca l-au adus la echipa. Nici de la Badea nu aveam mari asteptari asa ca Nega reprezinta deceptia nr. 1.

«123»