FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Farul Constanta 3 - 0

«1234»
RAV3N_rosso-blu16.12.2007 16:24
oof eu nici nu vad bine mingea , Dica rateaza mai mereu,Neaga cade in fata portii, e bine ca avem 1-0 dar vreau sa le mai dam macar un gol forzza Steaua

...si eu care credeam ca sunt singurul care a dat in strabism subit.... :)))

Teo4ever16.12.2007 16:26

oooooooooooooooooooooof,l-a scos pe Badea.....firar sa fie..........

Abbath16.12.2007 16:28

Frate deci ma dor ochii de la meciul asta!Incerc sa urmaresc mingea aia dar fara succes!Dupa maxim 2 pase o pierd!

RAV3N_rosso-blu16.12.2007 16:29
Frate deci ma dor ochii de la meciul asta!Incerc sa urmaresc mingea aia dar fara succes!Dupa maxim 2 pase o pierd!

:))))) eu o vad doar cand e in aer...

Teo4ever16.12.2007 16:43

gooooooooooooooooooooooooooooooooooool....Nicolaie Dicaaaaaaaa fular-campionii

1uLy4Nn16.12.2007 16:43

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool STEAUAAAAAAAAAAAAAAAAAa 2-0

sunchaser16.12.2007 16:44

gazon cu incalzire o laie... au investit o gramada de bani in ce? ca tot e plin de zapada. la clubul asta nu merge nimic

Teo4ever16.12.2007 16:44
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool STEAUAAAAAAAAAAAAAAAAAa 2-0

:biggrin: am postat in acelasi timp

axl16.12.2007 16:45
Curca e omul nostru, ca de obicei.

La fel as fi crezut si eu daca ar fi fost 5-0 pentru noi.

dax4716.12.2007 16:47

Da, e criminal cu mingea. N-o pot vedea decat la close up uri. Da dureri de cap daca incerci sa o urmaresti.

Bine ca am dat 2 goluri. Acum putem fi linistiti ca vom castiga aceasta partida si ca ne mentinem inca aproape de locul 2.

camitza16.12.2007 16:47

ggggggggggggggggggooooooooooooollllllll

4_ever_steaua16.12.2007 16:47

2-0 ggggggggggooooooooooooooool dicaaaaa forzza steauaaaaaaaa

dax4716.12.2007 16:49

3-0 . Hilar ! :))

Teo4ever16.12.2007 16:49

goooooooooooooooooooooool....Zahariaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :steagcruce:

korynna16.12.2007 16:49

E bine si 3-0 :)

4_ever_steaua16.12.2007 16:49

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool iaaaaar:)))

forzza Steaua 3-0 fular-campionii

1uLy4Nn16.12.2007 16:50

goooooooooooooooooooooooooll STEAUAAAAAAAAAaa 3-0 se adevereste pronosticul meu :D

ANTIgigi16.12.2007 16:52

Un comentariu "perfect". ca de obicei. Mai mult decat obiectivi acesti comentatori "obiectivi". Mai aveau putin si plangeau. Bucuria lor spune tot: "la naiba, bine ca Steaua castiga, iar ai nostri caini pierd". Traiasca obiectivitatea....

O seara frumoasa...

1uLy4Nn16.12.2007 16:55

ce bara a dat Bicfalvi :O :O :O

axl16.12.2007 16:55

Pacat ca Bicfalvi n-a incheiat turul cum l-a inceput: cu un gol superb.

dax4716.12.2007 16:55

Bravo Bicfalvi ! In sfarsit un sut !

Comentatorii sunt praf, da-i dracu. Habar n-au ce e aia obiectivitate si care-i treaba cu gramatica.

4_ever_steaua16.12.2007 16:57

gataa s-a terminat 3-0 pentru steauaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa oohhhh yeeaa:))) :steagcruce: iubesc Steaua forza steauaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

SzabiStelistu16.12.2007 16:59

in sfarsit vad un scor 3-0......hai ca revenim incetul cu incetul :D:D:D BRAVO Steaua!!FORZZA Steaua!!! fular-campionii :steag_steaua_ro: :steagcruce:forzateaua

AdrianUltras2516.12.2007 17:03

sa speram ca acest meci va fi inceputul revenirii Stelei.

 

baietii au jucat bine.

rLz16.12.2007 17:04

HAHAHAH Valentin Badea a fost travestit din atacant in mijlocas, iar Emeghara comite un pui de "hentz" =)))))))) AM RAS CU LACRIMI

Sunt printre cei mai optimisti suporteri .. dar am dat 3 goluri deoarece au fost ei praf nu ca am fost noi buni :D

«1234»