Este cea mai buna achizitie a Stelei din acest an. Un adevarat jucator care merita sa fie in lotul Stelei este singurul datorita lui Steaua este pe locul doi la egalitate de puncte cu urziceniu si rapidu. VIVA ZAPATA un fotbalist care stie sa pretuiasca suporterii si culorile clubului la care evolueaza. :steag_steaua_ro: ![]()
![]()
![]()
