Da' ce aveti fratilor??? Ce v-a apucat??
Nu vedeti ca marele conducator, George Becali, viitor presedinte, are un plan de redresare al echipei si a ducerii pe culmile universului???
Nu vedeti ca la copii si juniori se investeste cu cap si vom avea si noi de acolo un Cesc Fabregas, Messi sau Rooney??? Sau chiar toti! Chiar nu vedeti?? Acolo nu se lucreaza pe spagi si nepotenii, iar conditiile sunt de 6 stele pe o scara de la 1 la 5!
Nu vedeti ca jucatorii sunt urmariti chiar de "the Great One" Becali??? Deci vor fi superjucatori, pentru ca el se pricepe ca nimeni altul la astea!
Nu vedeti ce plan maret de redresare al moralului jucatorilor??? E bine ca nu le mai da si chiar ar trebui sa le ia banii inapoi! Asa ar fi si el mai bogat si ar recupera din sutele de milioane de euro bagate in club!
Nu vedeti ca nu se baga peste antrenor???? Ar trebui sa se bage, pentru ca de aia nu joaca Steaua!
Ce ochi are omul si ce minte ascutita! Ce om cult si destept! Noi ca prostii nu vedem TALENTUL numit Surdu, dar el in inteligenta lui nativa si cultivata il miroase de la distanta!
Deci nu imi fac griji! Steaua va lua tiltul si sub conducerea mareata a Maestrului George Becali va castiga Liga Campionilor anul viitor!
Pasaje din opera "Oda marelui George Becali, cel mai mare supraom cu care am avut onoare de a convietui", autor Stelistul Prost!
BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Ce draq facem??? Suntem masochisti si ne place sado-maso??? Chiar nu facem nimic??? Chiar nu se gaseste un cutit sa-l ascutim pe beregata lui??? Sau un Hitman stelist??? Hai ca si platim???
Am mai spus-o de atatea ori! Trebuie pornita revolta, chiar cu riscul de a cadea in Liga a-2-a sau a 3-a???? Pai ce ba, Steaua e a lui?? A nemernicului astuia??? A distrus tot! De la simboluri, antrenori, conducatori, jucatori si acum distruge chiar si mandria de a fi Stelist?? Asta e a noastra BA!
Noi suntem de vina! Noi suntem principalii vinovati pentru ce a ajuns Steaua azi! NOI, SUPORTERII!
Nu jigodenia nemernica, nu antrenori, nu jucatori! E usor sa dam vina pe altii! Dar vina e a noastra!
Chiar nu avem COJONES???
Trebuie sa lasam jucatorii in pace! Astia sunt si obositi, fizic si mental si Torturati de comportamentul unui tiran! Pai cum draq sa joci fotbal cand asta te face mereu de kakao??? Mercenari, nemercenari, astia sunt! Si unii nici macar nu stiu fotbal!
Eu zic ca trebuie sa facem o revolutie, ceva! O petitie semnata de toti stelistii prin care sa indepartam nemernicul din Ghencea!!! Asta ca sa nu zic de miscari de gherila si violente asupra acestui cancer!
Totul depinde de noi! Ce facem???