FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unirea Urziceni - Steaua

«1234»
Stelistu @nonim06.12.2007 20:08

Deci poate o sa fiu contestat dar deacuma incolo imi doresc ca Steaua sa piarda toate meciurile poate asa o sa plece ciobanul si uni vor inceta sa viseze.Si daca pentru Lacatus era importanta cupa ce plm nu a jucat cu echipa normala?

roket_grl06.12.2007 20:08

sincer,nu imi vine sa cred ca ciobanul va mai scoate 2-3 milioane sa aduca ceva jucatori(1,2)!a dat prea mult in vara,sia luat tzeapa cu majoritatea...sia luat tzeapa din CL ca nu a adunat mai nimic...deci e cam imposibil!Si uite asa,se duce cel mai prost campionat din istoria Stelei!pierdem cupa,campionatul...nu tu Liga...vai de noi!

iftode06.12.2007 20:08

si badoi vrea sa plece de la Steaua..:((

pacat de echipa asta...

cum zicea cineva de mai sus.. ms Jiji acum stim si noi cum e sa tzii cu o echipa de pluton..

VladZ06.12.2007 20:09

Steaua nu joaca absolut nimik... Zeroooooooo

Mie dor de ce juca pe vremea lui Protasov...

Offf, hai Laca, hai Steaua....

stelist 100%06.12.2007 20:10

offffffffff DOAMNE..... :unsure: eu nu cred ca asta e a doua echipa a Stelei (cred ca a III-a), a doua pare a fi cea cu care jucam meci de meci in Liga I........ : angry:

 

 

 

 

 

 

 

 

ASTEPT GLORIA DE ALTA DATA...... Forza Steaua

nemilosul06.12.2007 20:11
mai bine dea antena 1 diverstis show, ca tot dreq ala era...

caterinc de conducere, antrenori, jucatori...

si galeria caterink.... auzi ``ole....ole.....ooooole.....oooooooole...`` :))

nu ai auzit pe aia noua ca ei "canta petru culori nu pentru conducatori" :)) cel putin aia din nord

 

cred ca pentru pretul corect ar fi in stare sa cante si colinde pentru Becali

outlaws_BUSU06.12.2007 20:11

incredibil..........inca un sezon ratat.....PATRONU ***** ! de ce isi bat joc pokemoni astia de echipa noastra?!?

 

Atentie la limbaj.

steaua-spania-06.12.2007 20:11

Doare Doamne, Doare Foarte Tare.Nu mai pot de rusine... AFARA Becali!

AlcaponneAISS06.12.2007 20:11

La ce echipa e in teren..nici retrogradata din C nu o batem...varzaaaaaa

zloty06.12.2007 20:12

de ce plm nu a bagat barem Steaua 2 barem de ce se incearca sa se readuca la viatza mortzii astia??

AndreyCor06.12.2007 20:12

galeria e de tot rasu la fel ca si echipa,eu am impresia ca si galeria si echipa au acelasi patron.

Ati auzit ceva scandari la adresa ciobanului,ceva de genu Gigi bekli la **** Gigi bekli,eu nu cred ca au scandat asa ceva.

outlaws_BUSU06.12.2007 20:12
nu ai auzit pe aia noua ca ei "canta petru culori nu pentru conducatori" :)) cel putin aia din nord

 

cred ca pentru pretul corect ar fi in stare sa cante si colinde pentru Becali

prietene nu mai vb prostii.....1-topicul este despre meci 2-NU STII CE VB;)

sile-jardel06.12.2007 20:12

baietii sunt demoralizati rau.parerea mea este ca NU AVEM ANTRENOR.trebuie unul care sa stie sa le vorbeasca,nu sa tipe si sa injure.pacat,ne umileste sobolanul asta,care gesticuleaza la fiecare fault si se crede mare stelist.parerea mea este ca acum trebuie sa fim alaturi de echipa,la greu,sa depaseasca momentul asta.daca l-am avea pe Protasov si Elton......ehe,am fi departe

Alin B.06.12.2007 20:13

Laca, ce dezamagire... Cat de prost am fost ca am crezut in tine.

AndreyCor06.12.2007 20:14

deci asta e galeria *****,puteti sa ma injurati domnilor ultrasi puteti sa-mi dati ban domnilor administratori dar cu tot respectul pentru ca sunteti stelisti ca si mine SUNTETI DE KKT,mai bn mergeti la palat cu colindatul.

 

limbajul te rog

vlad_cj06.12.2007 20:14

Asta nu e Steaua noastra...asta e o gluma proasta!!! Nu se poate asa ceva...din echipa de azi doar Cristocea ce a mai miscat...in rest...plecati...v-ati gresit meseria mercenarilor!!! SUNTETI PENIBILI!!! Mi-e scarba de ei...

 

MORI, CIOBANE!!!

waliazar06.12.2007 20:14

Fratilor...e de rau...ciobanul nu stie fotbal...s-a luat dupa unul ca MM si a bagat bani in jucatori acolo unde au iesit comisioane de bagat in buzunar...si daca ai bani in cont si nu te mai intereseaza ce faci pe teren...inseamna ca sa terminat cu Steaua...cine vine acum la Steaua se gindeste ca daca intra pe teren sunt batuti toti inainte sa inceapa meciul.

AdrianUltras2506.12.2007 20:15

badoi,Badea,Croitoru,zaharia,vatca nu au ce cauta la Steaua

 

si mai sunt pe langa ei

 

pacat de bicfalvi ca il foloseste inchizator

 

baiatul e mijlocas ofensiv

ar fi pacat sa ajunga ca Nicolita din jucator ofensiv in petarda defensiva

 

 

p.s. ciobane mori!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iftode06.12.2007 20:15

parerea mea e ca am fost norocosi optimilor cupei Romaniei...

daca cadeam noi cu sanatatea Cluj, cred ca ne scoteau aia....

asa mai bine ne scot astia, cica sunt pe 3 in A...

chiar ne iau si la misto, mai au un pic si incep cu malaiase in calcaiase....

steaua-spania-06.12.2007 20:16

Calcatear o masina Becali.... FERICIT AS FI SA TE VAD IN TRON !

No.106.12.2007 20:17

Am ajuns sa ne faca "suporterii" unui club ca si Unirea Urziceni ole-uri?????????Ma ce naiba am ajuns?????!!!!!!!!DUMNEZEULE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

outlaws_BUSU06.12.2007 20:17

BAI ********* CU CE DREPT VB VOI DE "GALERIE"?UNII DINTRE NOI NE-AM SACRIFICAT DESTUL DE MULT pentru GALERIE,SUNT SUPER MULTI BAIETI CARE PUN SUFLET SI pentru CARE ASTA E UN STIL DE VIATA SI ACUMA VENITI VOI ******** SA VA DATI MARI SA ************** CA NUMAI PE NET SUNTETI IN STARE SA VB

administrator?inchide topicu sau da-le ban pentru ca iar se va ajunge la discutii....

 

Nu mai jigni partenerii de forum....nu esti singurul care este suparat

fiara706.12.2007 20:19

Da-o dreaq de cupa... bine ca mergem ceas in campionat :tongue:

«1234»