Scrieți, băieți…
Ca la orice meci al Stelei, ochii ageri de prin Groapă, Giulești sau aiurea au anticipat un blat evident. Pentru că, altfel, Steaua n-are cum să învingă, nu? Iar dacă mai e vorba și de un meci în familie… Omul, bunioară, de par egzamplu, dintr-un nu știu-ce ori ceva, cum e nevricos, de curiozitate, intră… Citește mai mult »
