Sari la conținut
Menu
Prima pagină
Multimedia
Foto
Galerie foto oficiala
Clasament
Palmares
Stadion
Vechiul stadion Steaua
Noul stadion Steaua
Diverse
Arhivă articole
Arhivă forum
Cantecele suporterilor stelisti
AUTENTIFICARE
Caută
Search for:
Search Button
Foto Dinamo-Steaua 1-3
de
Azzido
|
mai 4, 2015
Niciun comentariu
Toate cele bune,
OMbun
Navigare în articole
←
Dinamo – Steaua 1-3! Tur-retur 6-1, set Steaua!
Am văzut derbyuri mult mai proaste
→
Lasă un răspuns
Anulează răspunsul
Trebuie să fii
autentificat
pentru a publica un comentariu.
Iconic One
Theme | Powered by
Wordpress
Continuând să navigați pe acest site, sunteți de acord cu
utilizarea cookie-urilor
.
Sunt de acord!
×
Notificare:
Versiunea arhivata a forumului este disponibila.
https://fcsteaua.ro/forum
Go to mobile version