Nimic nou sub soar in ultimi ani ne-am facut obicei sa o terminam cu cupa sa vedem si acu ce iese ...
Nimic nou sub soar in ultimi ani ne-am facut obicei sa o terminam cu cupa sa vedem si acu ce iese ...
azi Steaua bate pentru ca in campionat a pierdut si nu isi permite iar un esec eu cred ca golanski e un jucator bun si azi daca are vreo lovitura libera o sa dea gol;)
nu isi batejoc de cupa Romaniei...isi bate joc de Steaua
Toate echipele importante isi bat joc de Cupa Romaniei!Asa cum toate echipele importante din campionatele puternice (mai putin Anglia) isi bat joc de aceste competitii nationale.
Asa ca pentru mine titlul este iarasi "opera" vreunui ziarist tembel, care se crede vreo mare inteligenta!
ce vorbesti mah??
in toate campionatele puternice???
atuncia tu habar nu ai mah.
ingroapete.
Jiji isi bate joc nu numa de Steaua, isi bate joc de noi toti.
daca nu vrea sa construiasca ceva la Steaua atuncia sa plece odata.
nu stiu cum nui rusine dupa declaratile facute dupa meciul cu buzau.
io asi pleca singur dela Steaua.
Asta isi bate joc si de club, si de istorie, si de pretentiile Stelei, de noi si de pretentiile noastre, isi bate joc de fotbal. Ce masuri de protest sa mai adoptam ca sa-l potolim ?
O fi avut el multi bani si s-o caca pe toata Romania si pe institutiile sale, dar pana cand ?