FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unirea Urziceni - Steaua 2 - 0 (1 - 0)

«12»
steaua_gloria05.12.2007 14:39
anul asta chiar vreau sa castigam cupa ... mai ales acum ca am iesit din europa , si deci vreau sa o UMILIM pe Urziceni , numai asa pentru declaratia lu MM in care zicea ca o sa intre pe teren cu echipa a doua ... :angry:

Intra cu a 2-a pentru ca si ei sunt suparati pe echipa.Au luat bataie de la mioveni acasa.Stai tu fara grija ca Steaua n-o sa faca spectacol. Mi-e dor de vremurile alea.

Alin_Stelistul_9205.12.2007 16:02
Meciul nu se joaca pe teren neutru?

meciul se joaca pe terenul echipei mai slab cotate ;)

Andrey_MIK05.12.2007 17:41

Sal...as dori sa cumpar si eu o esarfa de brigada....cum fac???

1uLy4Nn05.12.2007 18:25
meciul se joaca pe terenul echipei mai slab cotate ;)

 

 

:)))in cazul asta trebuia sa se joace pe Ghencea :|

bobo_PH05.12.2007 19:46

cu ce se pleaca maine ....cu trenu sau microbuze...sau pe cont propiu ????la ce ora ?

pls astept si eu un raspuns

dax4705.12.2007 20:02
:)))in cazul asta trebuia sa se joace pe Ghencea :|

 

Adevarat ! Echipa slaba este cea ros-albastra, deci meciul ar fi trebuit sa se dispute pe Ghencea.

spiridusu05.12.2007 21:47

scuze de offtopic stiu ca nu trebuie sa postez aici stie cineva cu ce ma pot intoarce din Urziceni dupa meci ??? adica pe la 23-24

urse05.12.2007 22:21

cu ,,ia-ma nene'' :D:D:D

David_Steaua200706.12.2007 06:59
1uLy4Nn06.12.2007 10:16
http://voteyourteam.com/Europe/Romania/Steaua-Bucuresti.aspx Dati si voi un vot pentru ai nostri!!

 

 

nu merge sa votez..pagina inexistenta

razvan_stelist200706.12.2007 13:02

trebuie sa invingem pe Unirea Urziceni pentru a merge mai departe in cupa si mai ales pentru a ne razbuna pentru infrangerea din vara.batem sigur...trebuie :steagcruce:

ultrash06.12.2007 13:25

sa dea Dumnezeu...aici s-a oprit ploaia,defapt tinde sa se opreasca ca a plouat 2 zile intruna...nici vantu nu mai bate...va fi bine...hai sa credem in noi..sa credem in Steaua noastra...dandu`i atentie ciobanului ignoram Steaua...adevarata Steaua...diseara cantam pana la epuizare...pentru ea...UNITI VOM INVINGE :steag_steaua_ro: :steagcruce: :steag_steaua_ro: :steag_steaua_ro: :steagcruce: : fularultras

IONUTZ-CIPRIAN06.12.2007 14:24

Nu ma astept la un meci mare,dimpotriva la unul apatic in care sper sa avem noroc sa invingem daca nu......Dumnezeu cu mila!!

1uLy4Nn06.12.2007 18:04

primul 11

 

Vâtcã - Golanski, Ninu, Baciu, Petre Marin - Bãdoi, Croitoru, Bicfalvi, Cristocea - Iacob, Zaharia

 

o luam :|fularsteaua2

stelista no. 106.12.2007 19:41

Pierdem la sigur. Macar sa mai dam un gol de onoare :((

IONUTZ-CIPRIAN06.12.2007 19:52

Gol de onoare.......poate un gol de aer sau ceva asemanator,mi-e sila si jema sa ma mai uit la o asemenea echipa si la asemenea meci!!

AlcaponneAISS06.12.2007 20:23

ce gol frate..ca-s niste panarame..au avut 1 sut pe poarta in tot meciu????asta e e chipa de Champions League?nu ii intereseaza cupa...campionatu numai zic ca de...sunt pe locu 5...

Agy_2306.12.2007 23:15

Dupa meciul cu Unirea am stat si m-am uitat la rezumatele meciurilor cu Valencia , cele cu Lens , Halmstadt , Betis si cel de la Kiev si am inceput sa plang. Ce am ajuns. Sper ca Steaua sa isi revina cat mai repede. FORZZZA Steaua !!!!! fularsteau2 steagro :steag_steaua_ro:

c.ronaldo1707.12.2007 15:43

Meci prost, jalnic, penibil samd. Rar am putut sa vad o echipa care nici macar nu stie sa faca un dribling in tot jocul, un schimb de pase catre poarta adversa.. nici nu mai am cuvinte.

 

Vatca - O gluma de portar.. o gluma proasta

Golanski - Un nesimtit care cat de cat le mai are cu mingea.

Ninu - Nu il vad mare scula de jucator.

Baciu - Se zbate.. si poate.

P.Marin - Ofensiv ii merge bine.

Badoi - Mercenar.. sa plece naibii din Ghencea si sa ne lase. Puturos..

Bicfalvi - Slab.. ii gasim scuze pentru. ca e tanar. Daca avea 25 de ani era Lovin 2.

Croitoru - idem vatca.

Cristocea - pase lungi.. cat mai departe de aia`n ros-albastru.

Iacob - ma dispera.. fara exagerare, daca il punem pe Becali in teren tot face mai mult ca The Wall Man.

Zaharia - idem Baciu.

 

Surdu - Alearga, se zbate.. poate pune chiar si suflet.. dar el numai de fotbal nu e bun.

Badea - Inca RESPECT pentru golurile cu Dinamo si Rapid.

Wally07.12.2007 16:33

Scuzele astea ca "nu ne intereseaza Cupa", "Cupa e trofeul loser-ilor" nu tin. Si vulpea cand nu ajunge la struguri spune ca sunt acri...

vasea sinaia07.12.2007 22:23
offtopic
stelistub26.12.2007 15:23

Unirea Urziceni 2-0 Steaua II

«12»