Meci prost, jalnic, penibil samd. Rar am putut sa vad o echipa care nici macar nu stie sa faca un dribling in tot jocul, un schimb de pase catre poarta adversa.. nici nu mai am cuvinte.
Vatca - O gluma de portar.. o gluma proasta
Golanski - Un nesimtit care cat de cat le mai are cu mingea.
Ninu - Nu il vad mare scula de jucator.
Baciu - Se zbate.. si poate.
P.Marin - Ofensiv ii merge bine.
Badoi - Mercenar.. sa plece naibii din Ghencea si sa ne lase. Puturos..
Bicfalvi - Slab.. ii gasim scuze pentru. ca e tanar. Daca avea 25 de ani era Lovin 2.
Croitoru - idem vatca.
Cristocea - pase lungi.. cat mai departe de aia`n ros-albastru.
Iacob - ma dispera.. fara exagerare, daca il punem pe Becali in teren tot face mai mult ca The Wall Man.
Zaharia - idem Baciu.
Surdu - Alearga, se zbate.. poate pune chiar si suflet.. dar el numai de fotbal nu e bun.
Badea - Inca RESPECT pentru golurile cu Dinamo si Rapid.