FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unirea Urziceni - Steaua 2 - 0 (1 - 0)

«12»
Dragoshel02.12.2007 10:20

Joi, 6 Decembrie, Steaua va juca impotriva Unirii Urziceni, meci contant pentru Cupa Romaniei.

Meciul va avea loc la orele 20:30 si va fi transmis in Direct pe Antena 1.

 

 

Meciul va fi transmis LIVE SCRIS si pe fcsteaua.ro

ultrash02.12.2007 10:27

presupun ca biletele pentru suporterii stelisti se vor pune in vanzare la casele de bilete din Ghencea,dar cand?sau se intra iar ca la meciul trecut de la Urziceni cand stim cu totii cum s-a intrat?;;)if someone knows something please tell me :D GIUSTICIA PER GABRIELE ACAB

c.ronaldo1702.12.2007 11:31

Meciul nu se joaca pe teren neutru?

ultrash02.12.2007 12:16

asa trebuia dar se joaca la Urziceni..ca nah e si aproape si`a pus si nocturna si au stabilit cluburile de comun acord...da cum intram?

1uLy4Nn02.12.2007 18:42

sper intr-o victorie a Stelei pentru a pastra sansa pentru europa anul asta :|

-=Danny=-02.12.2007 20:03

anul asta chiar vreau sa castigam cupa ... mai ales acum ca am iesit din europa , si deci vreau sa o UMILIM pe Urziceni , numai asa pentru declaratia lu MM in care zicea ca o sa intre pe teren cu echipa a doua ... :angry:

puiu mordasan02.12.2007 20:34
:steagcruce: La aceasta partida se v-a inaugura nocturna celor din Urziceni! Sper intr-o victorie ca sa le stingem lumina in Cupa Romaniei! :steagcruce:
ultrash03.12.2007 17:29

Aici se aude de bilete...100 de mii cica...da` lasa ca facem ca in primavara cand stim cum s-a intrat si o sa fie bine:D...

1uLy4Nn03.12.2007 20:54

"Echipa este foarte obositã, așa cã la Urziceni vom folosi echipa a doua. Nu ne intereseazã Cupa! Asta ne-ar mai trebui acum, înca o competiție pe cap", a clamat Becali.

 

 

 

omul asta nu e normal...am mai spus, spun si voi mai spune...cupa este singura speranta de a merge in Europa anul asta si el spune ca baga echipa a 2-a :|

andyro03.12.2007 22:28

Daca echipa a 2-a la el inseamna Golanski, Cristocea si chiar Badoi/Croitoru, sa o tot bage. Ca alti jucatori nu vad.

yo_marius03.12.2007 22:38

@andyro

 

 

parca si Zaharia ar fi mai bun decat Badea.....sau Eric in locul lui ovidel.....chiar am avea o sansa reala la victorie...

Stelist_03.12.2007 23:59

Pacat ca nu joaca Stancu. Am vrut sa vad pe el la lucru.

messi04.12.2007 09:29

ba cine a dat golul Stelei in meciul cu Gloria Bistrita si cand a fost meciul

puiu mordasan04.12.2007 10:05
:steagcruce: Hai sa vedem care ar putea fi echipa a doua pentru.partida din cupa cu Unirea Urziceni: Cernea - Golansky,Baciu,Ninu.P.Marin - Croitoru,Cristocea,Bicfalvi,Surdu - Iacob,Zaharia! Rezerve pe fiecare post ar fi: Zapata - Emeghara,Goian,Rada,Nesu - Nicolita,Lovin,O.Petre,Neaga - Dica,Badea! Sa nu-i uitam pe Radoi,Ghionea si Plesan care vor reveni curand si uite ca daca s-ar schimba atitudinea fata de fotbal,am avea cu siguranta doua echipe la fel de competitive....Din pacate sunt plini de bani si de fite,asa ca......
CELINEE04.12.2007 10:10
ba cine a dat golul Stelei in meciul cu Gloria Bistrita si cand a fost meciul

 

a fost autogol.fundasul gloriei ne-a facut fericiti ca in baza Stelei iar luam un singur punct.meciul a fost aseara la 20:30 si l-a transmis pe kanal d

bubylycy04.12.2007 10:12

Victorie sau ne o luam urat tare de tot de la Urziceni....sper sa le stingem lumina.... fularsteau2 :biggrin:

shack3r04.12.2007 14:11
Aici se aude de bilete...100 de mii cica...da` lasa ca facem ca in primavara cand stim cum s-a intrat si o sa fie bine:D...

 

OK.Daca e ca in primavara,e bine.Dar daca nu,cum as putea sa fac rost de 2 bilete?

ultrash04.12.2007 16:10
OK.Daca e ca in primavara,e bine.Dar daca nu,cum as putea sa fac rost de 2 bilete?

pai unde vrei bilet,in peluza la Steaua sau printre cetateni?

shack3r04.12.2007 16:28
pai unde vrei bilet,in peluza la Steaua sau printre cetateni?

 

In peluza la Steaua mah. Ca eu,fiind din Urziceni,am invitatie la t2.Da` nu mi se pare corect sa incurajez pe Unirea.Stii cum as putea sa fac rost?

ultrash04.12.2007 16:32
In peluza la Steaua mah. Ca eu,fiind din Urziceni,am invitatie la t2.Da` nu mi se pare corect sa incurajez pe Unirea.Stii cum as putea sa fac rost?

pai man eu tot din Urziceni sunt insa mi se rupe de echipa aia...nuj ce sa zic...de doua ori a jucat Steaua aici de doua ori am fost in peluza stelista,odata cu bilete luate de la bijnitari(care sa speram ca vin si joi) si acum in primavara cand am intrat cum am intrat ca ne`a bagat cine ne`a bagat..stiti bine cine...poate va fi si`acum asa...ca altfel...nu vad cum... :steagcruce: :steag_steaua_ro: :steagcruce:

shack3r04.12.2007 16:47

Aha..bine..atunci,ne vedem joi sper in peluza stelista

ultrash04.12.2007 16:50

stiti careva cand se pun in vanzare biletele la Bucuresti?adk pentru astia din peluza?sau se impart iar intre grupari?

dax4704.12.2007 19:27

Inca un meci, inca un chin.. o caterinca... si oare cate puncte ?

_Answer_04.12.2007 20:22

cum intru si eu la meci? la Constanta nu se gasesc bilete...;((

aditaSS04.12.2007 23:28

sal...poate spune cineva la cat se pleaca la Urziceni si cu ce?

«12»