forza Dica!!!!!!!!!nu uita,ai promis sa dai azi goluri!!!!!! :twisted: :evil:
forza Dica!!!!!!!!!nu uita,ai promis sa dai azi goluri!!!!!! :twisted: :evil:
Dica s-a tinut de cuvant !!!
Dica a adus 9 puncte.
Dica a demonstrat ca merita sa joace la Steaua !!!
FORZA
Doar atât spun :
Dica,SA TRAIASCA MAMA TA !
ba ce noroc pe capul lui Dica....cred ca se duce la biserica in fiecare zi....ori cum prost sa fi noroc sa ai...Bravo Dica
Eu nu inteleg de ce tot il criticati pe Dica. Pana la urma conteaza cine da gol si uite ca el a marcat ultimele 4 goluri ale Stelei .
Dica a fost inspirat si oportunist ca un atacant de clasa in aceste 3 partide in care a marcat. Dar Dorinel a facut diferenta fratilor. Dorinel a fost cel mai bun de pe teren. Ce final de cariera are acest jucator. FANTASTIC!!! NOTA 10+ ... Tudor cred ca i-a cam facut bagajele lui Hamu. Ne-a lipsit cu Villareal.