FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua-FC Arges sau Dica sa nu uiti ca ai ramas dator.

«12»
jimi23.04.2005 18:17

forza Dica!!!!!!!!!nu uita,ai promis sa dai azi goluri!!!!!! :twisted: :evil:

Motanu D23.04.2005 18:39

Dica s-a tinut de cuvant !!!

Dica a adus 9 puncte.

Dica a demonstrat ca merita sa joace la Steaua !!!

FORZA

Virgil23.04.2005 19:42

Doar atât spun :

Dica,SA TRAIASCA MAMA TA !

Radu mic24.04.2005 03:01

ba ce noroc pe capul lui Dica....cred ca se duce la biserica in fiecare zi....ori cum prost sa fi noroc sa ai...Bravo Dica

Grinch24.04.2005 12:30

Eu nu inteleg de ce tot il criticati pe Dica. Pana la urma conteaza cine da gol si uite ca el a marcat ultimele 4 goluri ale Stelei .

sorin_77724.04.2005 20:13

Dica a fost inspirat si oportunist ca un atacant de clasa in aceste 3 partide in care a marcat. Dar Dorinel a facut diferenta fratilor. Dorinel a fost cel mai bun de pe teren. Ce final de cariera are acest jucator. FANTASTIC!!! NOTA 10+ ... Tudor cred ca i-a cam facut bagajele lui Hamu. Ne-a lipsit cu Villareal.

«12»