Golurile lui Dica din meciurile cu Dinamo si Stiinta ne-au adus tot atâtea victorii.
De aceea cred ca un nou gol al lui Dica,de data aceasta împotriva celor de la care a pornit perioada sa mai putin buna-FC Arges-sa însemne o noua victorie si relansarea sa definitiva.
Meciul din tur cu pitestenii,este meciul în care Dica s-a repezit sa execute penalty-ul din ultimul minut de prelungire si a ratat,privând echipa de 2 puncte.
Acum speram sa înscrie din primul minut de joc si sa recidiveze în urmatoarele 89.
Succes
FORZA
