suntem de vina pentru tot ce se intampla in Romania. doar noi.
suntem buni la a da din gura dar cand e de facut ... pas (de exemplu: eu de cand tot zic sa iesim in strada impotriva lu Becali-adica noi stelistii-dar cine vrea sa mi se alature. nimeni,dar pe forum toti il vrem doborat)
ne meritam soarta mizera
suntem blestemati ... nu vrem sa ne schimbam
trebuie sa fim uniti.
de ce sa iti fie rusine ca esti roman, @hypno
de ce pentru ca traiesti in germania. ce ei sunt mai civilizati decat noi. ei au legi care trebuie respectate
ceau facut nemtii in al doilea razboi mondial??
francezii, englezii cu coloniile
americani invata geografie prin razboaie.
ce sa mai zic de italieni cu mafia lor
noi ne vindem sub pret. asta e problema. plus ca nu avem un pic de demnitate si ne lasam manipulati si exploatati.
traiesc de multa vreme in germania si ceea ce am observat e ca in fiecare natiune exista GUNOAIE
si ca fiecare om e egal.
eu nu stiu sa fii inceput vreodata un razboi pentru a cuceri ceva. eu din cate stiu am fost un popor pasnic.
trebuie sa ne educam