30.11.2007 12:54
@ Ceai de Tei
De la cine se stia? Hai, zi, daca era de 2 solist?
Nah, ca tocmai dadura astia gol!
Hai, man, zi!
@ Ceai de Tei
De la cine se stia? Hai, zi, daca era de 2 solist?
Nah, ca tocmai dadura astia gol!
Hai, man, zi!
Retrag ce am spus, am castigat o bere. Nu imi vine sa cred.
1-1....suntem praf.
S-a terminat!
prostii dracu , credeam ca daca nu e ionescu n-o luam din lovitura mai ales in ultimu min
(
Retrag ce am spus, am castigat o bere. Nu imi vine sa cred.
Sta-ti-ar in gat.
Praf bah!Praf!Eram sighur ca ne egaleaza!Blat?N-a fost,,,si cghiar daca era,tot nu castigam!Sa plece!Sa plece toti!Nesimtii dreq...ii doare in **** de Steaua,le pasa doar de bani!**** bah mercenari imputiti!!!