FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Buzau - Steaua

«123»
LARI30.11.2007 12:54

@ Ceai de Tei

De la cine se stia? Hai, zi, daca era de 2 solist?

 

Nah, ca tocmai dadura astia gol!

 

Hai, man, zi!

ceai de tei30.11.2007 12:54

Retrag ce am spus, am castigat o bere. Nu imi vine sa cred.

fane_casieru'30.11.2007 12:55

1-1....suntem praf.

cristian8630.11.2007 12:56

S-a terminat!

undeshila30.11.2007 12:57

prostii dracu , credeam ca daca nu e ionescu n-o luam din lovitura mai ales in ultimu min :((

andyro30.11.2007 12:57
Retrag ce am spus, am castigat o bere. Nu imi vine sa cred.

 

Sta-ti-ar in gat.

DelPiero1030.11.2007 12:58

Praf bah!Praf!Eram sighur ca ne egaleaza!Blat?N-a fost,,,si cghiar daca era,tot nu castigam!Sa plece!Sa plece toti!Nesimtii dreq...ii doare in **** de Steaua,le pasa doar de bani!**** bah mercenari imputiti!!!

«123»