27.11.2007 17:08
Yo cred intr-o victorie cu 2-1 diseara
... dar nu prea am sperante ca o sa luam puncte la Londra ca sa prindem primavara europeana
...
FoRTZzzA Steaua !
Yo cred intr-o victorie cu 2-1 diseara
... dar nu prea am sperante ca o sa luam puncte la Londra ca sa prindem primavara europeana
...
FoRTZzzA Steaua !
:steag_steaua_ro: Sper sa castigam si acest meci asa cum am facut-o si in meciul cu Dinamo.Ne trebuiesc primele puncte din acest sezon in Champions League.Cine Stie poate si-un egal la Arsenal tinand cont ca ei sunt calificati,dar mentionez ca este greu.Forza Steaua ! Si va rog vizitati si voi www.****** ! :steag_steaua_ro: