FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Slavia Praga

«12»
Cipik9327.11.2007 17:08

Yo cred intr-o victorie cu 2-1 diseara :D ... dar nu prea am sperante ca o sa luam puncte la Londra ca sa prindem primavara europeana :( ... :steagcruce: FoRTZzzA Steaua !

GeoRgeSpeed27.11.2007 17:23

:steag_steaua_ro: Sper sa castigam si acest meci asa cum am facut-o si in meciul cu Dinamo.Ne trebuiesc primele puncte din acest sezon in Champions League.Cine Stie poate si-un egal la Arsenal tinand cont ca ei sunt calificati,dar mentionez ca este greu.Forza Steaua ! Si va rog vizitati si voi www.****** ! :steag_steaua_ro:

«12»