Oameni buni. Taranii nu pot fi schimbati. De fapt, imi cer scuze pentru ca nu trebuie sa vorbim de rau taranii adevarati, aia de la sate, care merg la munca de camp, toti avem rude pe acolo, oameni simpli si dintr-o bucata. Problema e cu speciile aparte de tzarani bucuresteni, sau, mai rau, romani tiganizati. Din pacate, cel putin la tr II, e plin de asemenea oameni, si nici peluzele nu duc lipsa (armatra ultra, trica Neaga etc
)
Asadar, cu greu ii vom schimba pe ei, ideea e ca noi, care simtim ca putem fi altfel, sa fim mai uniti si noi sa fim cei care decidem. Cel putin asta vrea AISS, ca oamenii care gandesc un pic si care vor ca imaginea Stelistilor sa nu fie atat de afectata de cei care stau la pomana cand iese Gigi cu maibach-ul, sa fie intr-un fel sau altul organizati.
