FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

O mare de Steaguri

«123»
fcsteaua.ro26.11.2007 11:09

Asociatia Indepenendenta a Suporterilor Stelisti va prezinta ultimul proiect realizat. Intitulata mai mult decat sugestiv "O mare de Steaguri", actiunea avut ca scop colorarea cum nu a mai fost vreodata a tribunei 2 la meciul cu Dinamo din 24 Noiembrie 2007.

 

1800 de steaguri si 1800 de fluturasi tip "carte postala" au fost distribuiti in tribuna a doua sambata. Trecand peste dificultatile inerente unei actiuni de asemenea proportii (munca multa, timp mult consumat, nervi cu distribuirea, etc), putem considera actiunea o reusita si va invitam, daca nu ati facut-o inca, sa va interesati despre AISS si despre cum va puteti inscrie in aceasta Asociatie pentru ca numai impreuna putem realiza proiectele pe care ni le propunem.

 

 

Filmul actiunii - montaj de 14 minute:

 

 

 

 

 

Laca intr-o "Mare de Steaguri":

 

tn2_1697418042_florincfd4862.jpg

 

 

Marea de Steaguri vazuta din peluza a doua:

 

tn2_1961312187_din_p2.jpg

 

 

Alaturi de Steaguri, 1800 de carti postale:

 

tn2_104764087_Lacatus_fata_8.jpg

tn2_1361018801_Lacatus_spate_8.jpg

 

 

 

 

Marea de Steaguri, filmata din T2:

 

axl2326.11.2007 11:37

Felicitari, AISS!

zoloz200526.11.2007 12:06

felicitari !! frumos gest pentru suporterii de la tribuna a 2`a....si sper sa nu aveti nici un plan pe viitor ca la urmatoarele meciuri sa le dati goarne..(am vazut ca se poarta la tribuna a 2`a..pacat pentru galerii..)

st_194726.11.2007 12:23

pacat de gestul prostesc al celor care s-au calcat in picioare pentru a pune mana pe un steag "gratuit".multzi de "bravo" celor care au avut initiativa cu steagurile.

Bodanel26.11.2007 12:41

@zoloz2005

 

Nu avem nici un plan de a distribui goarne. Eu, personal, nu le pot suferi si daca vreunul dintre colegii mei ma avea o astfel de initiativa ma voi opune insa, din cate stiu eu, marea majoritate a membrilor AISS detesta goarnele asa ca nu cred ca vom aveam vreo initiativa de acest gen. Mie unul mi-a placut cum a iesit sper ca placut si altora si daca credeti ca meritam increderea voastra poata va inscrieti in AISS pentru ca unde-s multi puterea creste.

Simionesei26.11.2007 13:14

Felicitari asociatiei pentru aceasta initiativa superba dar sunt curios daca ati recuperat steagurile . :)

Totusi ce sa intamplat la Nord pana la urma cu coregrafia lor ?

Multa bafta in continuare ! :steagcruce:

remilian26.11.2007 13:23

am fost la meci, frumos spectacol... felicitarile mele! :steag_steaua_ro:

Dragoshel26.11.2007 13:26
dar sunt curios daca ati recuperat steagurile . :)

 

Pai nu ne-am propus sa le recuperam, doar ca dupa meci, am vazut foarte multe bete aruncate, luasera decat steagul....

Daca le puneam cu 10 mii d elei steagul, credeti ca mai aruncau betele???

fane_casieru'26.11.2007 13:26

@Simionesei

Steagurile au fost date pentru pastrare,nicidecum pentru a le recupera.

ariven2126.11.2007 13:29

bravoo baieti, bravo AISS...

tot respectul pentru munca voastra.

mariuss_d26.11.2007 14:26

foarte frumos baieti. Tineti-o tot asa.

Felicitari celor ce s-au ocupat si de acest proiect

htoma26.11.2007 15:01

Bravo baieti foarte frumos din partea organizatorilor acestui eveniment. Frumos spectacol pacat ca mai exista si evenimente neplacute in rest e frumoasa atmosfera

toshy26.11.2007 15:05

nicely done! felicitari si la cat mai multe actiuni de acest gen!!

cum se numeste mel de la inceputul montajului ....cu it's a beautiful day!?

George Stan26.11.2007 15:25
nicely done! felicitari si la cat mai multe actiuni de acest gen!!

cum se numeste mel de la inceputul montajului ....cu it's a beautiful day!?

Beautifull girl :)

Dolores O'Riordan

(solista de la Cranberries)

Bodanel26.11.2007 16:28

Zombie, Promises, Animal Instinct, Ode to my family just listen to this songs.

red_blue_ultras26.11.2007 16:31

Intra-devar foarte frumos cum demult nu s-a mai vazut asa cv p Ghencea mai ales la trb2 era frumos sa fie si trebuie 1 la fel dar poate next time;) Tot respectul pentru munca depusa , timpul si efortul financiar !!! oricum a meritat , nota 10 cu felicitari bravo!!!

Bodanel26.11.2007 16:33
Zombie, Promises, Animal Instinct, Ode to my family just listen to this songs insa cred ca melodia se cheama Ordinary day
androsteaua26.11.2007 17:07

chiar mijto

Stanici26.11.2007 17:22

Imi pare bine ca a iesit frumos. Data viitoare, pentru a colora si T1, ne-ar mai trebui cativa membri. Sau poate ne descurcam si asa, om vedea. Cartile postale v-au placut? S-a inteles ceva din ele?

Joint26.11.2007 17:40

FELICITARI !!!

M-ati convins...ce formular trebuie sa completez ? Parca am mai completat unul la prima sedinta. Nu cred ca mai e valabil...sau...?

SSK26.11.2007 18:14

@Joint

 

Trimite-mi un mesaj privat cu numele tau si-ti spun daca esti in baza de date sau nu (daca ai completat formularul, normal ar fi sa fii).

pui de dac 11226.11.2007 18:38

super ideea cu cele 1800 de stegulete..AISS sunteti adevarati; dar ce facem cu taranii aia care luau cate 3-4?? ca deh, au prins pe gratis

fane_casieru'26.11.2007 18:40

@pui de dac

Frumos ar fi fost sa va implicati si voi ,cei care nu sunteti in AISS.

Dragoshel26.11.2007 18:42

@pui de dac 112 am fost prea putini..nu prea avea rost sa te certi cu fiecare in parte, ca tot nu o scoteai la cap cu ei...

 

poate pe viitor, ne ajutati.

1uLy4Nn26.11.2007 18:52

foarte frumos... :steagcruce: :steagcruce: :steagcruce: :steagcruce: :steagcruce:

«123»