FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Un Derby agitat

«123»
SteLuTzZz01.12.2007 19:00

Daca auzeam cel *** de agent bgs cu faza " Lacatus, fiu de curva" puneam mana pe o teava si-i rupeam gura . ce plm daca a ajuns si un *** d-asta sa ne insulte gloriile . si tu mare scriitor si cronicar daca ai auzit acest lucru te`ai multumit decat sa te miri ? inseamna ca nu ai mandrie de stelist ! fularultras

«123»