FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua lui Becali

«12»
alexutzakiss_u22.11.2007 13:39

BRAVO Dica!!!!! AI JUCAT EXCELENT ASEARA!!! Steaua LU Becali?HA HA HA HA ADUCETI-L, PE Thereau CE E BUN JUCATORU!!!!

cri57ian23.11.2007 09:25
nu este adevarat ce spune dobitocul asta care are impresia ca ne distrage noua atentzia de la ipocritul de cioban...facandu-ne (cel putin in mentalitatea lui) sa credem ca de fapt nu oierul este pricina pentru care Steaua a ajuns aici! NIMIC MAI FALS! Steaua este unde este numai ..dar numai din pricina celui mai prost om care a ajuns vreodata sa conduca cel mai iubit si cel mai mare club din Romania! pana acest aroman prost nu va fi indepartat de la echipa....vom cadea...si vom cadea incontinuu pentru ca el a distrus Steaua .....dar nu-i ajunge ce a faqt .....trebuie sa continue sa-si duca "misiunea" la bun sfarsit ! **** Becali .............FORZZA Steaua 4EVER :steagcruce:
andyro23.11.2007 09:53
Cand a venit unu sa dea bani nu e bn.

 

Care sa crediteze, si care sa castige bani de pe urma Stelei, mai multi decat a furat vreodata Paunescu.

«12»