22.11.2007 13:39
BRAVO Dica!!!!! AI JUCAT EXCELENT ASEARA!!! Steaua LU Becali?HA HA HA HA ADUCETI-L, PE Thereau CE E BUN JUCATORU!!!!
BRAVO Dica!!!!! AI JUCAT EXCELENT ASEARA!!! Steaua LU Becali?HA HA HA HA ADUCETI-L, PE Thereau CE E BUN JUCATORU!!!!
Cand a venit unu sa dea bani nu e bn.
Care sa crediteze, si care sa castige bani de pe urma Stelei, mai multi decat a furat vreodata Paunescu.