Facem niste teste la server pentru imbunatatirea siteului, acea sectiune nu va fi disponibila 1-2 zile...
Facem niste teste la server pentru imbunatatirea siteului, acea sectiune nu va fi disponibila 1-2 zile...
k, mersi... am vazut acum pe prima pagina precizare in privintza asta ![]()
Cu ce credeti ca poate fi imbunatatita aceasta arhiva?
Mai multe fisiere video cu suporterii si cu cei de la sud daca se poate .
Mai multe fisiere video cu suporterii si cu cei de la sud daca se poate .
Da si eu as vrea la fel, ar fi bine sa existe mai multe fisiere video cu suporterii, ne introduc si pe noi, cei care nu putem fi prezenti, in atmosfera de pe stadion. Si ar mai fi interesante filmari ale suporterilor cu golurile Stelei din meciuri (cum a fost cea de la Heerenveen cand au fost filmate de suporteri toate cele 3 goluri).
Fãrã sã încerc sã fac reclamã site-ului meu (fcsteaua.ro e intotdeauna nr 1), vã anunt cã pe www.MagicaSteaua.com puteti face upload la orice material cu Steaua, în sectiunea "Download - De la suporteri".