Am impresia ca....gascanu' ala creol e de la KNOT..
Chiar e! I se spune "Coco"!
:laugh:
Palmaresul lui Poli sau Petrolul nu au de-a face cu Steaua sau cu acest forum; n-aveti decat sa purtati discutiile astea pe privat. (chit ca greco are dreptate)Ma bucur ca negriciosul ala care o luat pe cocoasa si e dat ca fan stelist, de fapt nu este fan stelist. Oare vom auzi o stire in care se va dezminti informatia cum ca un fan stelist a fost batut de dinamovisti la Sofia ?
Televiziuni de rahat si ziare de rahat .. ce sa mai ...
Oricum ar fi, din cauza unora ca negriciosii aia altii au de indurat jigniri si altele. Din cauza negriciosilor alora, a hotilor, violatorilor si bagabonzilor, altii care muncesc cinstit au nevoie de vize ca sa mearga si la buda si sunt scuipati intre ochi si facuti milogi pentru ca in pasaport le scrie la nationalitate "Romanian".
Toate sunt matrapazlacuri legale ... incepand de la mutarea palmaresului la o alta echipa si alte ineptii de genul acesta si terminand cu hotii si pungasii care circula liber pe strazi si mai nou prin Europa. Iar, din cauza acestor matrapazlacuri legale (sorry ca te citez greco - dar e o expresie minunata
) oamenii cinstiti au de suferit, fie ei suporteri ai unei echipe sau indivizi plecati p-afara.
Asta a fost cam off topic.
Forza Steaua !!!
100 % de acord!
Cunosc situatia si greco are dreptate in totalitate!
SSK poate ca tu ai "prieteni" din galeria CSM-ului (adica sclavii javrelor=KNOT) si ti-o fi povestit el cum sta treaba cu ADEVARATUL Petrolul si clona lor nefericita, adica CSM!
Eu zic sa stai linistit si sa-ti vezi de Steaua, ca pana la urma asta e tot ceea ce conteaza pentru toti in Romania!
![]()
