Vezi palmaresul lui Nesta, si apoi vorbeste de valorea celor doi. O sa-mi spui ca si Goian daca era la Milan avea palmaresul lui Nesta. Ideea e ca Nesta este la Milan si Goian nu. Ca sa fii la Milan, Juve, Manchester, Liverpool, Chelsea, Real sau Barcelona trebuie sa demonstrezi ca ai valoare pentru acel nivel, sa te solicite acele cluburi, si sa confirmi prin jocuri bune sub culorile lor.
in primul rand nu vorbeam de palmares,ci de joc...
in al doilea rand cel mai bun mijlocas din lume la ora actulala este Diego de la Werder (deci nu trebuie sa fii la "marile" cluburi pentru a juca bine)
in al treilea rand,dupa ce Goian a jucat,si la Steaua si la nationala, impotriva celor mai mari atacanti din lume (si a facut-o cu brio,zic eu) spune-mi de ce nu se poate compara cu Nesta? din cauza palmaresului??
P.S. cate titluri au Kaka,Robynho,Gerrard si altii?? poate ca palmaresul nu e chiar totul.... think it over ![]()
