FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Revolta in Ghencea (OLS)!

«12»
sadeyes14.11.2007 11:17
ne face hrebenciuc echipa ? asta mai lipseste si idiotul politicii romanesti sa se implice in fotbal ?!

Mah fato nu stii despre ce vorbesti. Daca am avea macar 10 ca Hrebengiuc in politica romaneasca am fi departe. Nu-ti da cu parerea despre ceea ce nu cunosti

«12»