Legat de meci...cum a zis si danielblaze, nu putem sa castigam mereu... ![]()
Chiar daca puteam sa inscriem pe final,cand sa iutit jocul si am avut cateva ocazii.Legat de peluza noastra,coregrafia am auzit ca era cu un magician si un joben iar mesajul"REDATI MAGIA PE TEREN" sau cam asa ceva...
O loviura de rezonanta...sa mutat ULT*RAS-ul la SUD...Stie cineva de ce?? :?: Ca la meciu` cu cainii locul lor le-a fost ocupat de INSURGENTII...ca si azi...
