FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Pandurii

«12»
cosminho12.11.2007 12:48

pana la ce ora sunt deschise casele de bilete??? pana la ora meciului cumva?

Dragoshel12.11.2007 12:53

am mai discutat asta in topicul Meciurile Stelei. presupun ca da, nu stiu cate bilete s-au vandut pana acum, dar mai mult ca sigur gasesti chiar si in timpul meciului:)

eusunt12.11.2007 13:14
am mai discutat asta in topicul Meciurile Stelei. presupun ca da, nu stiu cate bilete s-au vandut pana acum, dar mai mult ca sigur gasesti chiar si in timpul meciului:)

 

La ce aglomeratie o sa fie la meci eu unu cred ca o sa gasesti bilete si dupa meci...pentru colectionari de meciuri nevazute..

PS: am auzit ca sa nu mai cheltuiasca pe hartie jj a tiparit 2000bilete dar sigur o sa ramana si dupa meci..

Tavone12.11.2007 13:22

mai mult de 3000 nu o sa fim azi; asta daca nu ploua;

DanezuPTM12.11.2007 13:23

ar fi bine sa mai dati si pe la stadion

Tavone12.11.2007 13:35
ar fi bine sa mai dati si pe la stadion

asa e

macar acum sa ne antrenam pentru meciul cu cainii ca din iarna Dumnezeu cu mila!

c.ronaldo1712.11.2007 13:47

Le rupem capul. 1-0. As vrea sa ii vad titulari pe Golanski, Emeghara, Bicfalvi, Badoi, Cristocea, Badea, Neaga si Surdu.

SzabiStelistu12.11.2007 14:26

sper ca va reveni Steaua astazi cu Pandurii,si sa il batem cu 2,3-0:DFORZZA Steaua

w3bmaster12.11.2007 14:34

Tre sa ii batem ....

 

Cat despre datu pe la Stadion zic pas cel putin nu pana pleaca Jiji (asteas vise erotice) dar pana vad si echipa asta ca joaca fotbal .... ca m-am saturat sa chiulesc de la munca sa vad o turca infecta .....

morosanu'12.11.2007 15:30

hai sa le cracim poarta de goluri :)

mariusmiron12.11.2007 15:49

Daca nici azi nu venitzi la meci, halal suporteri!

 

HAIDETZI LA MECI FRATILOR, JOACA Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!! fular-campionii fular-campionii

Alin_Stelistul_9212.11.2007 16:12

ce fel de suporteri sunteti voi ?? veniti fratilor la meci .....eu in deplasari nu merg...dar in Ghencea vin la fiecare meci :steag_steaua_ro: :steag_steaua_ro:

spider7112.11.2007 16:28

VENITI FRATILOR LA MECI!!!! Ce suporteri sunteti voi daca nu sustineti echipa la greu?

st_194712.11.2007 16:44

haidetzi ma la meci.daca nu pentru nesimtitii astia,macar pentru culori :angry:

SuperSteaua12.11.2007 16:48
Cat despre datu pe la Stadion zic pas cel putin nu pana pleaca Jiji (asteas vise erotice) dar pana vad si echipa asta ca joaca fotbal ....

 

Pânã NU pleacã Gigi?

rextonG12.11.2007 17:02

macar dak Becali asta ar baga niste jucatori BUNI din afara in Steaua...dak ia tot asa de la tara pe toti.. . dica10 dica10 dica10 ...Dica joaca km naspa in ultima vreme...dak l`ar aduce pe ala p care il ia CFR din norvegia sau nush de unde 8-|...

florin_b_*12.11.2007 17:06

In afara de meciul cu Dinamo nu concep decat victorii pe linie in campionat. Iar cu Dinamo sper sa ne revenim si sa castigam.

 

Tinand cont ca e foarte greu sa mai continuam in EUropa, sper macar sa ii batem pe cei de la Slavia si sa batem si in Cupa pe Urziceni. Am iesi cat de cat bine din aceasta toamna..tinand cont de jucatori, de antrenori care s-au perindat si de toata nebunia existenta.

«12»