FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Pandurii

«12»
fcsteaua.ro11.11.2007 21:54

În aceastã searã, Steaua întâlnește pe Pandurii într-o partidã restanta din etapa a V-a a Ligii I, ce se va disputa pe stadionul Steaua, începând cu ora 20:30. Meciul va fi transmis în direct de postul Antena 1.

 

Este de așteptat ca roș-albaștrii sã evolueze inca odata în fața unei asistențe foarte reduse.

 

Este posibil ca Marius Lãcãtuș sã mizeze pe:

 

Zapata - Emeghara, Goian, Rada, Neșu - Nicolițã, Ovidiu Petre, Lovin, Bãdoi - Dicã, Badea

 

Programul caselor de bilete va fi urmatorul:

 

Luni, 12 noiembrie - incepand cu ora 14:00

 

Preturile tichetelor de acces sunt urmatoarele:

 

FOTOLII - 50 lei

TRIBUNA 0 - 25 lei

TRIBUNA I - 15 lei

TRIBUNA II - 8 lei

PELUZE - 3 lei

Wally11.11.2007 22:17

Nu cred ca Badoi va fi titular. Totusi am o nelamurire: jucatorii convocati la nationala joaca in meciul de astazi?

bodanelu11.11.2007 22:25

da joaca. special a fost pus meciul luni ca sa poata juca si cei convocati la nationale. chiar l-am auzit pe Laca la TV zicand ca daca puneau miercuri meciul, nu puteau fi folositi jucatorii de nationale.

danimarcu11.11.2007 22:29

Poate jucam cu Gigi Becali in locul lui Iacob!... :biggrin:

Redevenind serios, cred ca-i batem pe Pandurii,dar foarte greu,si,probabil cu 1-0...

dax4711.11.2007 22:54

Sa vedem ce caterinca de meci o fi si asta.

anjin11.11.2007 23:32

Orice ar fi treb. sa luam 3 puncte iar apoi sa ardem si jigodiile spurcate. Macar locul 2 sa-l prindem anul asta pentru LC,dar de ce sincer nu stiu,ba da pentru. Laca & pentru. culori. Atat!

CaTaLiNsm StElIsTu12.11.2007 03:57

Ce tampenie cu amanarea asta a meciurilor...cel putin asa mi se pare mie...Practic nu faci altceva decat sa te feresti de lac si sa dai in put...

Forza Steaua!

MEREU SUPERIORI!!!

neli12.11.2007 06:32

hai baieti ! avem nevoie de 3 puncte ca de aer !

elias_custura12.11.2007 06:53

Hai ca en trebuie 3 puncte... daca nici pe astea nu le castigam pai mai putem spune ca jucam fotbal??... hai cu Laca si culorile inainte!!!http://static.fcsteaua.ro/forum/style_emoticons/default/steag_steaua_ro.gif

buyakabuyaka212.11.2007 07:27

parca era suspedat Goian forzateaua

axl2312.11.2007 08:02

Ii rupem in doua, le dam 3 goluri.

vladfcs200712.11.2007 08:33

EEE....FORZA Steaua....hai baietii lui Laca...ii batem pe nebunii astia cu 3-0...norocul lor ca au anulat meciul atunci...dar acum o sa vada ei...1 Zapata....1 Cristocea...1 Croitoru....FORZA Steaua pana la MOARTE!!! forzateaua

ACa12.11.2007 08:39

Goe e suspendat si in plus Laca a precizat ieri la emisiunea lui Terzian ca vor intra si jucatori care au prins mai putine minute pana acum. Eu sper sa ii vedem pe Badoi, Golanski (daca si-a revenit fizic), Cristocea, Bicfalvi, Neaga si Badea. Poate il odihneste si pe Banel .... vreo 5-10 etape .... :D

vladfcs200712.11.2007 08:40

sper ca Cristocea va fi titular...vreau sa inscrie un gol...si Croitoru cu Zapata cate un gol...si ne-am facut cu 3 la 0....si uite 27 de puncte....asta daca bate...de aceasta data vreau sa fie Cristocea sau Croitoru omul meciului...sau daca e zapata...sa nu-si ia nici un gol...si sa dea un gol...sunt optimist...FORZA Steaua pana la MOARTE!!! fularsteau2

 

hai Steaua...ati vazut meciul de aseara Dinamo-Rapid??...0-2...Cesinha si Mazilu au dat golurile...bravo rapid...na...ca acum nu mai sunt asa increzatori Dinamovistii...FORZA Steaua pana la MOARTE!!! :steag_steaua_ro:

Tavone12.11.2007 09:25

ce tare! au ieftinit biletele! pai asta era problema? biliete scumpe? ce dreaq de la 5 ron la 3 ron. in loc sa iasa Fecali in fata si sa-si ceara scuze intr-un fel sau altu pentru situatia creata! eu zic ca asta ar aduce suporterii la stadion! asta m-ar face pe mine sa vin la stadion acum! bine, recunosc ca peste 2 saptamani o sa revin la sentimente mai bune si o sa vin la meciul cu cainii dar grosu ramane! si sincer daca tot nu scapam de Fecali mai bine m-as ruga sa bage bani in 3-4 superjucatori si sa-l lase pe Laca sa-si faca treaba. Asa ar mai veni lumea la stadion! In fine nu stiu ce sa mai zic. Forza Steaua!

ssinpadureacualune12.11.2007 09:33

Nu cred ca va juca Goian.Nu stiu unde citisem ca e suspendat din cauza cumului d cartonase galebene.Poate au scirs aia aiurea.

 

Apoi cred ca va juca Cristocea pe stanga avand in vedere prestatia buna d sambata.Sper sa fie Badoi pe dreapta pentru ca nu mai suport ideea ca Nicolita sa fie batut in cuie titular mijlocas dreapta.

 

Sper sa vina lumea la stadion pentru ca trebuie inteles...absenta si tacerea nu vor rezolva niciodata nimik.

Tavone12.11.2007 10:02

4-1 se termina!

forever_STEAUA12.11.2007 10:06

Goian este suspendat pentru meciul cu Pandurii.

Tavone12.11.2007 10:10

2 goluri Neaga

alexynho12.11.2007 10:14

sper ca primul 11 sa fie asa :

 

 

========== Zapata ===========

===== Baciu ======= Rada ======

== Ninu(Golansky) ====== Emeghara =

========== Lovin ============

=== Croitoru ========= Cristocea ==

========== Neaga ============

====== Badea ===== Zaharia =====

Tavone12.11.2007 10:19
sper ca primul 11 sa fie asa :

 

 

========== Zapata ===========

===== Baciu ======= Rada ======

== Ninu(Golansky) ====== Emeghara =

========== Lovin ============

=== Croitoru ========= Cristocea ==

========== Neaga ============

====== Badea ===== Zaharia =====

 

 

Bun 11!!! Pe bune! Ar fi ideal! Super ofensiv! Le rupem capu!!

RaDoooI12.11.2007 11:17

Eu unul as juca cu: Zapata- Emeghara Rada Ninu Nesu - Badoi Lovin Ov.Petre Cristocea/Nicolita - Dica - Badea

84ava12.11.2007 11:36
Eu unul as juca cu: Zapata- Emeghara Rada Ninu Nesu - Badoi Lovin Ov.Petre Cristocea/Nicolita - Dica - Badea

 

 

Tu unu...

ad1_steaua12.11.2007 12:00

de ce pe antena 1 ?

Dragoshel12.11.2007 12:01

Pai cam pe toate posturile aceeasi comentatori sunt.... daca la asta te-ai referit.

«12»