Vreau sa fac o precizare, pentru autorul articolului:
Lumea nu refuza sa vina pe stadion pentru rezultatele Stelei, ci pentru jocul ei.
Pentru mine, Surdu, Iacob si altii ca ei nu sunt Steaua. Cred ca sunt prea multe articole in care "adevaratii suporteri" ii cearta pe "falsii suporteri". Pune la socoteala si faptul ca meciul a avut loc luni seara. Cand vii rupt de oboseala de la munca si locuiesti in celalalt capat al orasului, mai ai si copii cu care trebuie sa stai, cred ca nu te superi pe mine daca spun ca nu mai esti foarte motivat sa vezi caricaturi de jucatori precum cei mentionati mai sus.
E usor sa fii "ultras" si suporter adevarat la 15-25 de ani si e usor sa te vezi mai sus decat toti, de neatins in iubirea ta pentru club. Mai vorbim cand apar lucrurile care conteaza mai mult in viata. Nu spun ca nu iubesc Steaua si ca nu sufar pentru jocul si rezultatele ei, pentru ce se intampla acum. Dar ar fi cazul sa nu mai aruncam cu noroi unii in ceilalti pentru ca unii nu vin la unele meciuri, pentru ca indraznesc sa stea in tribune, nu in peluze, pentru ca injura sau nu injura pe cineva.
O zi buna !