O fi oare un boicot al tuturor jucatorilor, sa joace cat mai prost, ca sa-l exaspereze pe oier ?
sincer nu cred ca vor sa il alunge pe omul care ii rasplateste si atunci cand sunt infranti. Nu musca ei mana celui care i-au imbogatit
..in fine speram sa realizeze cat este de urat in Ghencea si sa isi ia jucariile sa plece la javre poate ii distruge si pe ei ![]()
