Lacatus , Hagi , Adi Ilie. Nu mai sunt ce au fost , degeaba erau jucatori darzi si valorosi daca ca antrenori sunt 0. Degeaba te cheama Lacatus ,Hagi,Ad Ilie daca ca antrenor respectiv conducator nai demonstrat nimic.Daca jucatorii sunt varza antrenorul nare nici o vina ca Banel nu cade cand trebuie sau ca Surdu face preluare in aut. Putea sa stea Lacatus si la loja daca baietii stiau jocul ff bine si aveau dorinta si onoarea de a mai salva ceva.Dar daca pe ei ii doare in p de noi , de ce inseamna Steaua , atunci ce rost mai are sa venim in peluza? Uite Goian , a plans , respect maxim. Altu care sa faca asa ceva? Niciunul. Inafara de Zapata,Radoi,Dica,Goian,Ghionea , toti ceilalti ar trebui vanduti sau trecuti pe linie moarta, chiar si Neaga care era asa de iubit in Ghencea.