FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sa nu mai picam cu echipe asa de puternice...

«12»
zamainmenu09.11.2007 15:46

Ce-i zisese acum cateva saptamani magnificul manager Adi Ilie, lui Fecali Intaiul?

- Nea Jiji, stai linistit ca ai un lot mult prea valoros cu care, si sa vrei, si n-ai cum sa nu castigi campionatul. Iar Hagi, chiar daca e incompetent ca antrenor, n-are cum sa strice valoarea lotului.

Nice, ha?

red_blue_ultras10.11.2007 13:56

Lacatus , Hagi , Adi Ilie. Nu mai sunt ce au fost , degeaba erau jucatori darzi si valorosi daca ca antrenori sunt 0. Degeaba te cheama Lacatus ,Hagi,Ad Ilie daca ca antrenor respectiv conducator nai demonstrat nimic.Daca jucatorii sunt varza antrenorul nare nici o vina ca Banel nu cade cand trebuie sau ca Surdu face preluare in aut. Putea sa stea Lacatus si la loja daca baietii stiau jocul ff bine si aveau dorinta si onoarea de a mai salva ceva.Dar daca pe ei ii doare in p de noi , de ce inseamna Steaua , atunci ce rost mai are sa venim in peluza? Uite Goian , a plans , respect maxim. Altu care sa faca asa ceva? Niciunul. Inafara de Zapata,Radoi,Dica,Goian,Ghionea , toti ceilalti ar trebui vanduti sau trecuti pe linie moarta, chiar si Neaga care era asa de iubit in Ghencea.

steven_gerrard10.11.2007 19:21

UN FLEAC,NE-AU CIURUIT

 

Gloria Bz peste Steaua A BATUT P **** timiCIOARA si Hu Cj asta e macar avem 6 pcte asigurate cu Bz sper ca altcumva akol la ei nu batem akas jucam pe atac in deplasare praff in L.C e tot invers in Deplasari jucam frumos macar nu ne aparam 90 min akas jucam cu frik anul trecut 4 pcte din deplasare 1 akas in L.C si ala cu ajutoru arbitrului daya crek nu ne-a ajutat anul' asta + meciu de la Madrid cindte tot invers nush dc akas nu atac in L.C ca tot nu avea ce piede de la meciu cu Arsenal sau cu Sevilla sa ne aruncam in atac decat 2-0 asa mai bine 3,4-0 frumos si in Liga 1 nu atacam in deplasare exact ca anul trecut in deplasare nu batem 7-8 luni la rand nici 1 meci.S-a termnat ciclu VARA 2004 VARA 2007 ca in vara tre buiau skimbati Exact asa a spus marele J.CRUYF 1 Ciclu dureaza 3-4 ani (referire la Barça) de fapt in general da la asta se referea ca si Barça tre sa skimbe si a skimbat a plecat Giuly,astia ce nu pre jucau a venit Henry,Yaya Toure,Milito +Messi care anul asta a rupt gura targuui,Bojan Krkic nu a trebuit sa skimbe 11 da ya skimbat la momentu potrivit a cumparat cand a trebuit sa se obisnuiasca Steaua tre sa skimbe 11 odata ca nu o putut treptat sa se akomodeze va fi greu oricum sa vina 6-7 juk noi kiar buni acomodarea e grea vom vedea asa fac ekipele mari skimba treptat cand se termina 1 ciclu nu 11,numa Bayern Munchen skimba 10 si unde is in UEFA vreau sa plece da trebuia sa plece si in vara + ca in vara transferuri ratate Neaga,Badoi (sanse aproape 0 l-as lasa si Banel p bank,Banel trebuia vandut) Surdu,Vatca(el nu e o problema) + ca Atacanti 0 adusi astia is praff kiar si Zaharia da e bunicel e peste ,Badea,Iacob sau Neaga + ca trebuiau vanduti inainte multi am lista neagra Nesu,P.Marin (conducere),Goe,restu panaramele

«12»