FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Progym

«12»
Dragoshel09.11.2007 17:10

Da, stiam ca vom juca cu Brasovul... adica, am aflat azi..

 

LE: uite am aflat ca aia au intarzia din cauza traficului...

11209.11.2007 19:13

Cat s-a terminat meciul ?

Dragoshel09.11.2007 19:32

13-1 le-am dat. Multumim Fane_casieru

1uLy4Nn09.11.2007 19:34

ce meci am ratat :((

11209.11.2007 19:53
13-1 le-am dat. Multumim Fane_casieru

 

Mersi pentru scor

Urmeaza marti si miercuri cu Sportul Studentesc si dupa inca 2 meciuri de foc cu HC Csikszereda , la Ciuc . Sper sa nu mai aveti asa motive de bucurie saptamana viitoare :laugh:

fane_casieru'10.11.2007 08:56

@1uLy4Nn - Degeaba te lauzi ca ai fost la patinoar daca nu ai avut rabdare sa stai pana la inceperea meciului...pacat.

Cum au iesit majoretele de pe gheata ati plecat si voi....pana la urma de ce ati mai venit? Doar pentru majorete ?

Meciul a fost super si ma bucur nespus ca am avut dreptate in legatura cu scorul ( de la bun inceput am zis ca o sa le dam 13 ca data trecuta) ...si asa a fost.

 

@ 112 - Speram si voua sa va dam tot atatea...vad ca ne poarta noroc nr.13

11210.11.2007 14:24
@ 112 - Speram si voua sa va dam tot atatea...vad ca ne poarta noroc nr.13

 

Amandoi stim ca e imposibil ca voi sa dati sau noi sa dam 13 goluri . Totusi vor fi 2 meciuri destul de stranse , in care bineinteles sunteti favoriti . Dar , asta nu inseamna ca nu va putem bate !

Sa castige care e mai bun !!!

«12»