Da, stiam ca vom juca cu Brasovul... adica, am aflat azi..
LE: uite am aflat ca aia au intarzia din cauza traficului...
Da, stiam ca vom juca cu Brasovul... adica, am aflat azi..
LE: uite am aflat ca aia au intarzia din cauza traficului...
Cat s-a terminat meciul ?
13-1 le-am dat. Multumim Fane_casieru
ce meci am ratat
(
13-1 le-am dat. Multumim Fane_casieru
Mersi pentru scor
Urmeaza marti si miercuri cu Sportul Studentesc si dupa inca 2 meciuri de foc cu HC Csikszereda , la Ciuc . Sper sa nu mai aveti asa motive de bucurie saptamana viitoare :laugh:
@1uLy4Nn - Degeaba te lauzi ca ai fost la patinoar daca nu ai avut rabdare sa stai pana la inceperea meciului...pacat.
Cum au iesit majoretele de pe gheata ati plecat si voi....pana la urma de ce ati mai venit? Doar pentru majorete ?
Meciul a fost super si ma bucur nespus ca am avut dreptate in legatura cu scorul ( de la bun inceput am zis ca o sa le dam 13 ca data trecuta) ...si asa a fost.
@ 112 - Speram si voua sa va dam tot atatea...vad ca ne poarta noroc nr.13
@ 112 - Speram si voua sa va dam tot atatea...vad ca ne poarta noroc nr.13
Amandoi stim ca e imposibil ca voi sa dati sau noi sa dam 13 goluri . Totusi vor fi 2 meciuri destul de stranse , in care bineinteles sunteti favoriti . Dar , asta nu inseamna ca nu va putem bate !
Sa castige care e mai bun !!!