Sa ne ajute Dumnezeu sa castigam si sa fie asta sfarsitul crizei.
Era si normal ca dupa o perioada asa de buna(ultimii 3 ani plini de performante) sa vina o criza.Asa se intampla si la cluburile mari din Europa(Lyon,Bayern,Liverpool,Milan) deci nu e ceva unic.Dar nu credeam vreodata sa fie o criza asa de puternica.
Nimic nu merge,echipa nu joaca, noroc nu avem, si toate astea din cauza patronului.
Probabil ca de asta si e criza noastra mai puternica decat la celelalte cluburi.De fapt nu probabil.Sigur!!!!
becalii a reusit sa strice tot ce era bun la Steaua.
Sa speram ca Laca si domnul Ienei vor putea sa readuca echipa la nivelul la care ne-a obijnuit.
Sa speram ca acest meci va marca inceputul unei noi "ere" pentru Steaua.
S-a intamplat si la alte echipe care au fost in criza.
Un meci bun a fost destul.(rosenborg de ex.era in criza.si-a revenit cu noi.ne-a eliminat.si de atunci e intr-o panta ascendenta)
Sa speram ca vom face un meci bun si ca dupa el vor urma alte rezultate bune.
Forza Steaua!
:steagcruce: