@greenyes
Ce-ai pierdut tu din vedere e faptul ca nu criteriul valoric i-a adus pe jucatorii astia la Steaua, ci "caracterul"...
Si crede-ma, eu unul nu indraznesc sa ma gandesc ce "caractere" pot convietui in liniste si pace cu al nostru finantator.
Asta ca sa ne facem o idee despre atasamentul lor fata de Steaua, si nu fata de conturile din banci.
Pentru ca in ceea ce priveste valoarea chiar nu e nimic de comentat...
Personal nu m-ar deranja o echipa de "non-caractere" care sa mature pe jos cu adversarii macar in campionat, pot sa fie si betivi, curvari, drogati,etc...dar sa joace fotbal!
