Daca o sa vina Thereau la Steaua suntem salvati.Sper sa nu ajunga si el la caini ca deja au ajuns pre multi jucatori care au evoluat la Steaua ex.Bostina,Oprita ........etc.dar cum Gigi il simpatizeasa asa mult ,ca de Thereau a fost adus de MM,si cum ciobanul a spus ca MM nu se pricepe la fotbal sa trezit el si a adus un jucator de foarte mare perspectiva,marele fotbalist care a facut atatea pentru echipa Steaua ca nici nu imi mai aduc aminte,SURDU,cu asta ajungem sa jucam in divizia a 2,si nici acolo sa nu castigam campionatu.Ma cam luat valu da asta e cand vb de Jiji parca imi vine sa imi dau palme.S-a revin la subiect,nea Jiji ia-l bre pe Thereau.Si gandeste si tu o data cu capu nu mai gandi cu inima ca o sa ajungem echipa de pluton.mai ceva de cat suntem acum. VINO Thereau TE ASTEPTAM. STELIST PANA LA MOARTE.
