gata, am plecat spre stadion. offff, iar fac doua ore pana la marginea orasului. fie ca cel mai bun sa castige!
CAMPIONII SUNTEM NOI
VOI SUNTETI DOAR NISTE OI
sper ca nu am incalcat cu nimic regulamentul :lol:
gata, am plecat spre stadion. offff, iar fac doua ore pana la marginea orasului. fie ca cel mai bun sa castige!
CAMPIONII SUNTEM NOI
VOI SUNTETI DOAR NISTE OI
sper ca nu am incalcat cu nimic regulamentul :lol:
gata, am plecat spre stadion. offff, iar fac doua ore pana la marginea orasului. fie ca cel mai bun sa castige!
CAMPIONII SUNTEM NOI
VOI SUNTETI DOAR NISTE OI
sper ca nu am incalcat cu nimic regulamentul :lol:
ce poet................
nu ne-ati mai batut de 15 ani in Ghencea si acum visati ca o sa castigati
:lol: :lol: :lol:
ps:oile sunt animale sfinte pe cand cainii sunt niste javre puricoase
inca ceva: Borcea zicea odata ca la Steaua sunt multi moldoveni si i-a facut tarani, dar nu inteleg de ce stadionul se numeste "Stefan cel Mare"(un mare domnitor din Moldova)
1.Ori nu stie cine-i Stefan cel Mare
2.ori toti dinamovistii sunt tarani
dar cine e Dinamo ??? aaahaha ...parca am auzit de ea este o firma de ciocolata nu ?
da este vorba de o cofetarie intreaga, iar specialitatea casei este tortul multi-blat.
dar cine e Dinamo ??? aaahaha ...parca am auzit de ea este o firma de ciocolata nu ?
da este vorba de o cofetarie intreaga, iar specialitatea casei este tortul multi-blat.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ca sa te pricepi la fotbal, trebuie sa joci pe bune nu ca voi: din 3 victorii- 4 blaturi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Dinamooysti ce sunteti! :twisted: :twisted: :twisted:
Adita draga, nu crezi ca exagerezi cu unele apelative? Las-o mai moale...Cati ani ai, daca nu sunt indiscret?
gata, am plecat spre stadion. offff, iar fac doua ore pana la marginea orasului. fie ca cel mai bun sa castige!
CAMPIONII SUNTEM NOI
VOI SUNTETI DOAR NISTE fosti campioni europeni si virtuali castigatori ai camp.2004-2005
sper ca nu am incalcat cu nimic regulamentul :lol:
De mentionat ca acesta a fost ultimul mesaj al respectivului pe acest forum
Misto! A tnut coada sus pana inaintea meciului... a zis "gata, am plecat la meci" si... liniste mormantala ![]()
Pai, domnu' Admin, nu stiai, l-au prins hingherii :twisted:
da Motane dar l-a dat afara George...si apoi l-au prins hingherii ...