Duminica trebuie sa-i distrugem, sa-i calcam in picioare, sa-i castram pe cini. Jucatorii si suporterii trebuie sa dea totul: pina la ultima picatura de transpiratie si chiar pina la ultima picatura de singe daca va fi nevoie. Sloganul nostru trebuie sa fie "Cu scut sau pe scut" (pentru ce ce nu cunosc de unde vine asta: mamele spartanilor le spuneau acestora inainte de lupta, adica sa vina vii cu scutul in mina sau morti dusi pe scut). Duminica- Razboi total in Ghencea, murim cu ei de git, sa nu iasa nici un dinamuist multumit din Ghencea.
__________________
Cu scut sau pe scut!!!!!!!!!!!!!!
