FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sport Club 1 - 4 Steaua

«12»
Bodanel04.11.2007 11:43

Bai FortuneTeller eu unul am stat in Harghita(Miercurea Ciuc) 9 luni si am vazut ca procentajul ungurilor care vor autonomie e de vreo 50% +- cateva procente. Tot respectul pentru ungurii care isi dau seama ca Ardealul e tinut romanesc si respecta acest lucru. Unuia dintre astia nu ii voi spune niciodata un cuvant urat pentru ca e maghiar, insa pentru ceilalti nu voi avea decat dispret si toleranta 0 pentru ca altfel te duci la magazin sa cumperi ceva si primesti celebrul "nem tudom romano". Ca unul care am stat acolo atata vreme si am vazut cum stau lucrurile nu prea ai cum sa ma convingi ca lucrurile stau altfel. Te rog lasa-ne cu idei pacifiste ca din pacate timpul vorbelor a cam trecut.

 

P.S. Am prieteni unguri insa ei au recunoscut Ardealul e al nostru.

 

Mai am un sfat si nu vreau sa il iei ca pe o ironie pentru ca nu e: incearca sa citesti putina istorie din scrisa de cronicari fara interes ca sa vezi cum s-a ajuns ca numarul ungurilor din Ardeal sa il depaseasca pe cel al romanilor.

axl2304.11.2007 12:02

Va rog, nu transformati acest articol in altceva decat este.

Orice comentarii privind altceva decat meciurile de hochei vor fi sterse.

hypno04.11.2007 16:15
off-topic
FortuneTeller04.11.2007 17:03

Off-topic

 

Felicitari Steaua pentru 2-a victorie, asta e ce conteaza!

Stanici04.11.2007 18:16
Off-topic
11204.11.2007 21:26

daca aveti ceva sa-mi spuneti , chiar daca e off-topic , puteti trimite pe mesaj privat . doar sa fie cu bun-simt si cu respect

ariven2105.11.2007 08:12

HC Steaua RULZZZZZZZZZZZ!!!

 

Bravo baieti... foate faine vioctoriiel ....s-au cam lins pe bot ciucanii...excelent...

 

Oare cand vom gasi tricouri de la echipa de hokei...

«12»