Ma bucur ca s-a schimbat atitudinea fata de joc. Se joaca din prima, pe poarta, se verticalizeza si se schimba rapid tempo-ul. Problema este ca multi jucatori nu fac fata acestui stil. Nicolita, desi e foarte util, cam sare mingea din el, Croitoru tine prea mult mingea si nu are viziune, Surdu parca e la alt meci, iar Zaharia nu are inca relatii de joc cu mijlocasii. Parca l-as pune la mijloc pe Emeghara, dribleza, cand trebuie, vede jocul, schimba partea si sta bine in ghete.
Un alt lucru pozitiv este placerea cu care au jucat toti, ceea ce ma face sa cred ca pe vremea lui Hagi erau foarte incorsetati.
Testul adevarat este duminica cu Poli, unde, daca Laca reuseste sa-i motiveze si sa-i dea fiecaruia sa joace ceea ce stie vad un 2-0 pentru noi.
Fratilor, am dat 3 goluri intr-un meci!!! Si am mai avut si ocazii! Si nu am marcat din faze fixe!