FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Otelul 3 - 1

«123»
Shady_steaua01.11.2007 18:17

Banel,surdu, Croitoru??? tu ai fost cu tata la meci? sau te-ai ocupat cu dezorganizarea peluzei?

PS: v-am spus ca o sa aveti o surpriza? o sa mai fie vreo doua cat de curand :) hai Gigi hai Steaua

SSK01.11.2007 18:19

hai Gigi....dupa Elodia!

fanatyk01.11.2007 19:01

Ohhoooo hai ca a castigat si Steaua un meci ..culmea e ca a inscris 3 goluri dar a batut la diferenta de 2 ce conteaza victoria e victorie 3 puncte sunt luate deci :D ce mai a fost meci frumos trebe sa recunoastem..acuma putem spune ca e meritul lui Laca ? ca la infrangeri antrenorii sunt mereu d vina :)) ashea ca FoRtZZZZa Steaua si sa speram ca ii luam pe Cluj

dr.adrian901.11.2007 19:34

am avut din nou noroc cu zapata ca daca dadea otelu la inceput 2 goluri se baga cu fundu in poarta si participa la neputinta vedetelor de la asa zisa Steaua- pardon afc Becali

cu o floare nu se face primavara

olfgob01.11.2007 23:04

Poate suna un pic Off-topic'dar pe linga Zapata,cel mai bun transfer este RADA.Cind o sa se uite trecutul sau crapididist si va fi si el ovationat?Recunosc ca ma asteptam, dintre cei veniti de subgrant la mult mai mult de la Badoi,dar omul joaca cum n-a jucat ever pina acum.

Cristocea_02.11.2007 00:27

Toate echipa a jucat super. Parca eram Arsenal. Sincer. Arsenal din Est va fi porecla noastra in viitor.

 

Tot respect pentru Dica. Dar omul meciului a fost EMEGHARA!!!. Super jucator. Dani Alves din Africa

LanDSharK02.11.2007 09:57

junior nujtiu qum s-a vazut PN de la tine ..dar de la mine s-a vazut foarte bine.ca eram acolo.nujtiu unde ai fost tu.totusi mult mai usor dirijezi 200 de fani din PS decat cateva mii din PN!da domnule Argaseala, va meritati toate injuraturile datorita sistemului de rahat!!mi`as fi bagat si eo P**a in tine daca nu prindeam golu lu` Dica.dar am intrat in minutu 5 asa ca ai avut noroc.dar tot ti`ai luat P**a de la ceilalti.si crede`ma au fost destui >:) anw...PN are nevoie de cativa lideri.asta`i adevarat pentru ca voci dispuse la ragusire exista!!!sper ca azi sa pot pune si eo golu` lu Dica din penalty, pe site.

PACE :D

P.S. Welcome home Old nr. 7

 

Crezi ca-ti cer prea mult sa scrii corect ?

Stanici02.11.2007 10:05

Parerea mea e ca s-a cantat mai bine fata de multe meciuri - mai ales sincroanele au fost super tari. Se poate sa am parerea asta si din cauza ca am fost un pic "trotil" dar, inca odata, sincroanele cu Sudul au iesit minunat.

LanDSharK02.11.2007 11:03

BTW ... vorba lu` stanici PN + PS la "ce drog ciudat" au fost la inaltime!! superb!! m-am simti chiar "drogat" !!! inca de cand au inventat cantecu` doar la asta ma gandeam! sincronu PN si PS!! ma bucur ca am fost acolo ! :D pace

pyctyl02.11.2007 23:50

Nu stiu unde sta exact problema Stelei dar dupa ce am vazut un film cu Elton m-iam dat seama ca Becali este un mare CIOBAN...Vedeti sii voi...http://www.youtube.com/watch?v=ypwBTg7wGrU

chris_steaua03.11.2007 11:34

doamne de cand nu am mai simtit asa bucuria unei victorii . nu pot sa cred am castigat si noi un meci dupa atatea ... suparari doamne-ajuta sa fie asa si mai departe, acu nu prea cred ca ar fi fost meritul lu Laca poate doar entuziasmul ca e el pe banca( pentru ca nu prea a avut timp sa-i antreneze) dar oricum nu pream am mai batut noi asa in campionatu asta de asta golaveraju asta .oricum FORZA Steaua!!!!!!!!!!!! hai Laca!!!!!!! ajutane tu!!! :steagcruce: spre cl si spre24 cu dica10 si Laca!!!

Kappon04.11.2007 08:37

Sunt multi extaziati de o victorie cu 3-1 impotriva Otelului, de parca am fi batut pe Arsenal asa cum multi super-entuziasti incerca sa implice.

Iata ca ieri Gloria i-a batut la Galati cu 3-2 care nu este chiar departe de 3-1. Hai sa fim un pic mai realisti.

«123»