Un meci altfel decat celelalte de pana acum, un meci in care chiar s-au creat ocazii, in care viteza de joc a fost una net superioara celei din celelalte meciuri, ce mai a fost altceva. Inca nu stiu de ce se insista cu acest Surdu si de ce un jucator ca Ochirosii a fost cedat la Buzau, unde colac peste pupaza s-a mai si accidentat si se pare ca va sta 6 luni. In privinta aspectului implicarii sau neimplicarii becalianului la echipa, cred ca pana la alegerile europarlamentare acesta va sta in umbra si chiar daca isi va impune anumiti jucatori nu o va face cu tam-tam ca si pana acum. Deja este destul de criticat si in cadere in toate sondajele, asa ca pentru moment, parerea mea va sta la cutie. Superba atmosfera pe stadion, pacat ca nu am stat si la o doua repriza, dar m-am dus sa vad Roma-Lazio. Non molare mai
P.S. Cred ca daca meciul ar fi in week-end stadionul ar fi fost plin
