Foarte frumos!
Sa speram ca nu il va lovi si pe Laca acest Jiji trebuie insa sa fim permanent langa echipa acum mai mult decat oricand e clar ca Steaua are o situatie grea dar daca fotbalisti inteleg ca trebuie sa asculte de Laca asa cum ar fi trebuit sa asculte si de Hagi lucrurile o sa mearga bine, daca nu o sa mai fie epuizati sa fuga dar fara energia de a controla mingea vor creste. Acum ce a fost a fost oricum toti salutam venirea lui Laca si eu cred ca daca toata suflarea stelista va sta trup si suflet langa echipa asa cum ne cere si Laca si daca Gigi intelege ca echipa nu e a lui daca o finanteaza in prezent, eu cred ca situatia poate reveni la normal fara alte suferinte, daca Gigi nu intelege la cea mai mica miscare care se va simti in atitudine si incercare de intimidare a lui Laca trebuie inceput atacul final asupra lui Gigi si sa ramanem cu spiritul Stelei dar sper ca va intelege finantatorul ca trebuie sa ii dea mana libera si in contract lui Laca pentru a nu aparea probleme si in acest caz Steaua va straluci din nou in curand.
BAFTA Laca!
