Mi l-am dorit pe Laca in Ghencea, dar incet, incet (mai ales dupa cazul Hagi) mi-am dat seama ca nu il vreau atata timp cat va fi Becali patron, pentru ca nu-mi doresc pentru niciun fost jucator al Stelei umilinta.
Acum, eu nu-l inteleg pe Lacatus, nu i-a ajuns ca a fost odata umilit? Si din cate am inteles din declaratiile lui date pe la emisiuni, nu pare sa fi pus la punct "problema antrenorului in Ghencea".
Eu personal nu cred ca face multi purici in Templu deoarece nu cred ca ciobanu' va ezita sa-l dea afara daca nu va respecta ordinele, mai ales ca este, poate, si mai iubit decat Hagi, iar oieru' nu i-a suportat popularitatea lui Hagi ca vorba aia e nasul lui, de ce ar suporta popularitatea lui Lacatus?
Cred de asemeni ca daca nu a stabilit clar rolul lui Becali in relatia cu el, nu va face mare scofala pentru ca jucatorii sigur vor fi impusi de patron (asa ca va continua sa fie prezent "cosmarul" Surdu), iar daca nu le va conveni ceva de ce n-ar da fuga la palat sa se planga?
In rest toate bune!