Meciul asta e foarte important trebuie castigat dar cu asa echipa putem avea surpriza sper, pentru Laca, ca nu vor lua bataie si daca vor avea cumva avantaj cei de la Steaua nu vor adormi in urmatoarea clipa. Daca pierdem o sa fin la un an lumina de podium chiar si cu 2 meciuri restanta.
Forza Steaua revine
HAI Steaua
