FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Otelul Galati 3 - 1 (2 - 0)

«123»
htoma31.10.2007 09:55

Meciul asta e foarte important trebuie castigat dar cu asa echipa putem avea surpriza sper, pentru Laca, ca nu vor lua bataie si daca vor avea cumva avantaj cei de la Steaua nu vor adormi in urmatoarea clipa. Daca pierdem o sa fin la un an lumina de podium chiar si cu 2 meciuri restanta.

Forza Steaua revine

HAI Steaua

4_ever_steaua31.10.2007 18:05

la cum jucam:)) mi`e greu sa cred ca batem azi...oricum 4 ever Steaua :steagcruce:

FC_STEAUA_194731.10.2007 19:19

Mama mama parca le-a dat jar de mancare. Tot asa, FORZA Steaua

weeezer31.10.2007 19:20

O prima repriza entuziasmanta a jucatorilor nostri, cu devieri, pase din prima, tupeu, simplitate si spectacol. E drept jucam impotriva unei echipe cu o aparare slaba, dar oricum, noua si cu genul asta de echipe ne era greu. Sper sa dam inca 2-3 in repriza secunda.

Toata echipa a jucat bine, doar Nesu (care mi s-a parut depasit in cateva situatii, insa cu foarte multa atitudine si daruire) si Croitoru jucand, parca, un pic sub media echipei.

 

Hai Steaua!

DTP-Ludacris31.10.2007 19:23

Forza Steaua :> Mai le dam vreo 4 ;)) ....

martanu31.10.2007 20:01

Treaba merge mai bine decat ma asteptam. Sa o tinem tot asa.

DelPiero1031.10.2007 20:23

Mi-a placut cum a jucat echipa!Sincer... :smile:

weeezer31.10.2007 20:24

Mi-a placut in special Emeghara. Joaca mult mai bine si mai sigur decat la Timisoara, si pe faza de atac, si in aparare.

razvan_stelist200731.10.2007 20:26

meciul s-a terminat...este 3-1 pentru Steaua,iar Dica a avut ka de obicei evolutii extraordinare...bv Steaua...bv Dica...bv Marius Lacatus!!!

steaua_gloria31.10.2007 20:28

3-1 . Asta e adevarata stea. Asta e jocul . Asta e Dica.

weeezer31.10.2007 20:32
:) de cand n-a mai fost asa atmosfera pe forum...
mihaim8731.10.2007 20:38

Se cunoaste ca Lacatus stie sa isi impuna punctul de vedere.A dezmortit piciarele stelistilor doar in cateva zile.Bravo Steaua,bravo Marius.speram sa continuie asa jocul echipei.

Alex1234_Steaua4ever31.10.2007 20:41

Deci Lacatus un bun inceput :) sa o tii tot asa :) Dica se pare ca a trecut peste "pasa proasta" si echipa a jucat bine

Vlaston_Casillas31.10.2007 20:49

c mijto.........crek Laca ii bate p jucatori d joaca asa bn :D

 

Renunta la limbajul gen MiRC MODERATORII

sonic200531.10.2007 21:02

extraordinar a jucat Steaua

insa trebuie sa ramana cu picioarele pe pamant ca avem nevoie neaparata de victorie la Timisoara. oricum "batranul numar 7" a lovit din nou.

bravo Lacatus!

Dani200531.10.2007 21:51

A reusit sa schimbe destul de multe in 3 zile,chiar nu ma asteptam sa jucam asa bine chiar daca am jucat impotriva unei echipe care desi nu are jucatori de clasa incearca sa joace fotbal.Sper sa reusim acelasi joc si la Timisoara...poate un joc chiar mai bun.Si nu in ultimul rand:bine ai revenit Laca!!

 

P.S.Felicitari suporterilor!A fost o atmosfera incantatoare...

amarel31.10.2007 22:23

Asta a fost cel mai bun meci din acest tur de campionat pana acum !! de ce oare ?????

htoma01.11.2007 07:55
Asta a fost cel mai bun meci din acest tur de campionat pana acum !! de ce oare ?????

Subscriu parerea mea ca a avut loc o schimbare de mentalitate dar ramane intrebarea cum de asa repede? , Oricum nu putem sa nu ne bucuram ca baietii erau foarte motivati speram sa ii tina tot asa iar daca mai se lucreaza si la forma fizica poate o sa faca alta fata si in meciurile cin CL.

Bravo si la mai mare primul pas sper revenirea Stelei a fost facut.

stelea01.11.2007 08:10

Fratilor , sa jucat fotbal !!! Demult , nu am vazut o stea atat de ofensiva . Viitorul suna bine !!!

Afara cu Bee.. din Ghencea !!!

 

 

 

:steag_steaua_ro: :steag_steaua_ro: :steag_steaua_ro:

IONUTZ-CIPRIAN01.11.2007 08:22

Cred ca e primul meci care mi-a placut din acest campionat,asa as vrea sa joace Steaua si de acum inainte,nu ma precipit sa-mi fac o parere de pe acuma si sa spun ca Steaua si-a revenit,astept sa vad urmatoerele meciuri,abia dupa aceea putem sa spunem ceva!!

_yang01.11.2007 11:17

Steaua a jucat extraordinar aseara..Bineinteles ca daca vrei sa cauti nod in papura gasesti... Adica Galatenii au scapat de 2 ori singuri cu portarul s.a.m.d. Insa per total am facut un meci bun. Un meci care ne da sperante de viitor. Daca si Nicolita a jucat bine... Inseamna ca stie Laca ce face. Jocul din maxim 2 atingeri si libertatea primita de Dica (in afara de momentele fazelor fixe in apropierea careului nostru) cred ca au fost esentiale.

Cu Neaga si fara Surdu in echipa ne putem gandi departe... Numai sa nu se supere oierul ca n-o sa fie in Parlamentul European... Ca atunci cine stie ce drak ii mai trece prin cap... Pana la alegeri oricum trebuie sa stam linistiti.

vasea sinaia01.11.2007 19:16

:steag_steaua_ro: bravo baieti vedeti ca se poate :steagcruce:

rucsyk01.11.2007 19:21

am jucat super bine! cum jucam p vremea lui Protasov! aseara a fost adevarata fata a echipei :)

respect pentru toti suporterii care au cantat din primul pana in ultimul minut. Ale Marius Lacatus!!!! :steagcruce::steagcruce::steagcruce:

Andreea stelista02.11.2007 16:18
puiu mordasan02.11.2007 19:27
:steagcruce: De aici din Ardeal viitorul suna bine!!! FORZA Steaua!!! :steagcruce:
«123»