26.10.2007 22:55
Suntem prea mici
Sa vazut si la Milan - Sahtior
Exista super echipe Milan Arsenal Sevillia MU Barca care se bat intre ele si unele bune da nu asa de super echipe si altele ca noi Shakhtar,Rosenborg adica destul de amarati ...
Asta e .....
