FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Si totusi am fi putut mai mult la Sevilla.

«12»
w3bmaster26.10.2007 22:55

Suntem prea mici

 

Sa vazut si la Milan - Sahtior

 

Exista super echipe Milan Arsenal Sevillia MU Barca care se bat intre ele si unele bune da nu asa de super echipe si altele ca noi Shakhtar,Rosenborg adica destul de amarati ...

 

 

Asta e .....

endorama27.10.2007 04:28

poate am fi putut realiza mai mult daca nu am fi primit primul gol, nu pe cel de-al doilea...

«12»