in sfarsit si o veste buna pentru Steaua
cred ca Lacatus merita rabdare din partea fanilor indiferent de rezultate.
trebuie sustinut neconditionat pentru ca merita tot respectul nostru.
in sfarsit si o veste buna pentru Steaua
cred ca Lacatus merita rabdare din partea fanilor indiferent de rezultate.
trebuie sustinut neconditionat pentru ca merita tot respectul nostru.
Evenimentul Zilei Nr. 4976
Un pas gresit pentru Vitezistul nostru
sper din toata inima sa ma insel.
Din prea multa dragoste pentru culori a acceptat acest post ,nu stiu daca va reusi sa stapaneasca corabia Steaua .Sunt constient ca a este folosit pentru a indrepta o parte din numeroasele gafe facute de catre conducatorul iubit.Suntem o echipa galonata , careia ii lipseste o conducere capabila sa fructifice numele acestei echipe , incapabila sa gestioneze relatia cu suporterii si partenerii de intrecere.
Steaua un nume tarat prea des in noroi de catre cei care conduc acest club.
Salutare !
Sunt din provincie si rog pe cineva care stie sa-mi spuna si mie in ce zile si la ce ore are Steaua antrenament ( baiatul meu este in vacanta si vrea neaparat sa vada si el ).
Multumesc mult si sa fiti sanatosi !
steag3