FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hrebenciuc A Ordonat: Lacatus La Steaua!

«12»
sonic200529.10.2007 06:53

in sfarsit si o veste buna pentru Steaua

cred ca Lacatus merita rabdare din partea fanilor indiferent de rezultate.

trebuie sustinut neconditionat pentru ca merita tot respectul nostru.

gabrieluno29.10.2007 18:49
ADRIAN PACURAR29.10.2007 21:53

Din prea multa dragoste pentru culori a acceptat acest post ,nu stiu daca va reusi sa stapaneasca corabia Steaua .Sunt constient ca a este folosit pentru a indrepta o parte din numeroasele gafe facute de catre conducatorul iubit.Suntem o echipa galonata , careia ii lipseste o conducere capabila sa fructifice numele acestei echipe , incapabila sa gestioneze relatia cu suporterii si partenerii de intrecere.

Steaua un nume tarat prea des in noroi de catre cei care conduc acest club.

HAKA30.10.2007 07:25

Salutare !

 

Sunt din provincie si rog pe cineva care stie sa-mi spuna si mie in ce zile si la ce ore are Steaua antrenament ( baiatul meu este in vacanta si vrea neaparat sa vada si el ).

 

Multumesc mult si sa fiti sanatosi !

 

steag3

«12»