Vad ca nimeni nu s-a legat de poza. E de pe vremea lui Oleg,cand fotbalistii jucau de placere si chiar daca nu si-au indeplinit niciun obiectiv ( grupele UCL si supercupa),as vrea sa vad aceeasi bucurie si aceeasi dezinvoltura pe chipul jucatorilor si acum . Imi vreau Steaua inapoi !
Nu esti singurul care vrea asta,suntem multi dar din pacate nu se mai poate .Am 43 de ani si de cind ma stiu am fost stelist ,dar de o bucata de vreme am inceput sa am indoieli .ma doare cind vad cum joaca Rapidul ,Clujul ,Vasluiul.Steaua a mai trecut prin momente dificile si am fost alaturi de echipa dar acum mi-am pierdut orice speranta.imi doresc sa gresesc.