cum adica sa fi rasist ? esti rasist dk dai warn la un roman ?! sau esti cumva de alta etnie ?
cum adica sa fi rasist ? esti rasist dk dai warn la un roman ?! sau esti cumva de alta etnie ?
Si cati ani au ?? Se inteleg bine ?? Sunt la scoala ?? Invata bine ??? Detalii ... ca lumea e curioasa![]()
Pai am o fetita,Maria, de 1 an si 6 luni si un baietel,Bogdan, de 3 luni.Nu preau au cum sa se inteleaga ca sunt prea mici.Bogdan este destul de speriat cand o simte pe sora-sa prin apropiere.Il cam tracaseaza.Oricum ,sunt cele mai mari comori ale mele.Va urez si celorlalti sa aveti copii cand credeti ca avenit timpul.
Bravo! Sa-ti traiasca!
Unul si bun...
Am 3 copii...pe teava!
Pai am o fetita,Maria, de 1 an si 6 luni si un baietel,Bogdan, de 3 luni.Nu preau au cum sa se inteleaga ca sunt prea mici.Bogdan este destul de speriat cand o simte pe sora-sa prin apropiere.Il cam tracaseaza.Oricum ,sunt cele mai mari comori ale mele.Va urez si celorlalti sa aveti copii cand credeti ca avenit timpul.
@Vlad , mersi mult pentru seriozitate .... Sa iti traiasca mari si sanatosi !!! ![]()
Sa iti traiasca mari si sanatosi !!!![]()
Si STELISTI...
Imi e frica de copii pe care o sa-i am in viitor!Pierde Steaua un meci,tare imi vine sa imi inec amarul in alcool!Dar avandu-i pe ei,nu mai beau eu,ii imbat pe ei! :biggrin:
P.S.Glumesc,sunt un familist convins!
Nici unul insa imi doresc unul tare mult. Momentan sunt pe picior de insuratoare insa copilul cred ca va mai astepta vreo cativa anisori. Oricum intentionez sa il indoctrinez cu ceea ce inseamna Steaua.
Nici unul insa imi doresc unul tare mult. Momentan sunt pe picior de insuratoare insa copilul cred ca va mai astepta vreo cativa anisor. Oricum intentionez sa il indoctrinez cu ceea ce inseamna Steaua.
eu ii las dreptu' la libera alegere copilului meu !
am 28 de primaveri...da' nu-mi doresc insuratoare , nici copii si nici altceva...dupa ce ma rotunjesc la 30...o sa spun stop haiduciei si am sa servesc una din cele cateva remorci la indemana...pana atunci...hai noroace !
)
Fara numar !
)
Dar tin minte, ca pe ultimu' l'am facut cu o calugarita. ![]()
Fara numar!!! Stie Guta
2 copii am, sunt "rotunzi", si stau mereu aproape de mine....
Se pun si organele genitale ?? :laugh:
Am 2 baieti.Cel mare 25 ani,absolvent de master lucreaza la una din facultatile Universitatii Bucuresti ca preparator.Cel mic 16 ani elev la un liceu cu profil engleza-informatica din oras.
Jderule, sa-ti traiasca!
hmm .. Sa`ti traiasca Jder ![]()