FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cati copii aveti ?

«12»
cRiss4Steaua23.10.2007 18:57

cum adica sa fi rasist ? esti rasist dk dai warn la un roman ?! sau esti cumva de alta etnie ?

vlad7524.10.2007 12:12
Si cati ani au ?? Se inteleg bine ?? Sunt la scoala ?? Invata bine ??? Detalii ... ca lumea e curioasa :D

Pai am o fetita,Maria, de 1 an si 6 luni si un baietel,Bogdan, de 3 luni.Nu preau au cum sa se inteleaga ca sunt prea mici.Bogdan este destul de speriat cand o simte pe sora-sa prin apropiere.Il cam tracaseaza.Oricum ,sunt cele mai mari comori ale mele.Va urez si celorlalti sa aveti copii cand credeti ca avenit timpul.

SSK24.10.2007 15:32

Bravo! Sa-ti traiasca!

fane_casieru'24.10.2007 16:18

Unul si bun...

Wally24.10.2007 16:43

Am 3 copii...pe teava!

-=Danny=-24.10.2007 19:54
Pai am o fetita,Maria, de 1 an si 6 luni si un baietel,Bogdan, de 3 luni.Nu preau au cum sa se inteleaga ca sunt prea mici.Bogdan este destul de speriat cand o simte pe sora-sa prin apropiere.Il cam tracaseaza.Oricum ,sunt cele mai mari comori ale mele.Va urez si celorlalti sa aveti copii cand credeti ca avenit timpul.

 

@Vlad , mersi mult pentru seriozitate .... Sa iti traiasca mari si sanatosi !!! :blush:

_yang30.10.2007 13:19
Sa iti traiasca mari si sanatosi !!! :blush:

 

Si STELISTI...

RobYnho06.01.2008 14:21
5 ! . . . si toti sunt muritori de foame. :|
DelPiero1011.01.2008 11:27

Imi e frica de copii pe care o sa-i am in viitor!Pierde Steaua un meci,tare imi vine sa imi inec amarul in alcool!Dar avandu-i pe ei,nu mai beau eu,ii imbat pe ei! :biggrin:

P.S.Glumesc,sunt un familist convins!

Bodanel11.01.2008 11:52

Nici unul insa imi doresc unul tare mult. Momentan sunt pe picior de insuratoare insa copilul cred ca va mai astepta vreo cativa anisori. Oricum intentionez sa il indoctrinez cu ceea ce inseamna Steaua.

lucvald-190211.01.2008 13:12
Nici unul insa imi doresc unul tare mult. Momentan sunt pe picior de insuratoare insa copilul cred ca va mai astepta vreo cativa anisor. Oricum intentionez sa il indoctrinez cu ceea ce inseamna Steaua.

 

eu ii las dreptu' la libera alegere copilului meu !

am 28 de primaveri...da' nu-mi doresc insuratoare , nici copii si nici altceva...dupa ce ma rotunjesc la 30...o sa spun stop haiduciei si am sa servesc una din cele cateva remorci la indemana...pana atunci...hai noroace ! :)))

RobYnho08.02.2008 11:47

Fara numar ! ;))

Dar tin minte, ca pe ultimu' l'am facut cu o calugarita. :wub:

BADboySteaua08.02.2008 18:08

Fara numar!!! Stie Guta

Joga Bonito08.02.2008 18:14

2 copii am, sunt "rotunzi", si stau mereu aproape de mine....

RobYnho09.02.2008 12:26

Se pun si organele genitale ?? :laugh:

JDERUL09.02.2008 13:16

Am 2 baieti.Cel mare 25 ani,absolvent de master lucreaza la una din facultatile Universitatii Bucuresti ca preparator.Cel mic 16 ani elev la un liceu cu profil engleza-informatica din oras.

Wally09.02.2008 22:40

Jderule, sa-ti traiasca!

cRiss4Steaua09.02.2008 23:06

hmm .. Sa`ti traiasca Jder :)

«12»