FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cati copii aveti ?

«12»
-=Danny=-19.10.2007 19:29

Acici puteti sa spuneti cati copii aveti , ce varsta au , daca sunt cuminti , ce boacane au facut ..... in general chesti amuzante care l-ati petrcut alaturi de copii si familia . eu sunt inca minor , asa ca o sa va las pe voi sa incepeti :D .... succes !!! :P

---

editat de Azzido.

Uite ca ti-am pus si sondaj de opinie :biggrin:

c.ronaldo1719.10.2007 19:31

Incep eu.

 

3 copii. Unul de 2 ani jumate, unul de 14 ani si unul de 34. Singurele probleme care imi fac e ca se p&*a si ca*a prin casa.

I.N.Money19.10.2007 19:33

@Ronie

Asta in Sims,nu ?

c.ronaldo1719.10.2007 19:35

No, in Sims nu reuseam niciodata sa pastrez copilu` mai mult de 20 de minute ca venea o fantoma si mi`l lua mereu.

 

Am impresia ca in viata trecuta am avut 3 copii.

danimarcu19.10.2007 19:49

@Dani,esti beleaua!... :biggrin:

Prevad ca topicul deschis de tine va fi sortit esecului!...

Vei primi ,cum e si normal,doar raspunsuri la misto... :wink:

-=Danny=-19.10.2007 19:56
Vei primi ,cum e si normal,doar raspunsuri la misto... :wink:

 

Pai asta si trebuie , doar ca ar trebui sa mai zica si cine ba io am 3 copii unu la sc ....etc ....

 

Azido mersi mult pentru finisaje :happy:

 

 

Uite ca io tot nu am copii , zinc in numele lu Tata :D . Tata are doi copi , eu si fratimio . Eu sunt in clasa a 9 si vorbesc mult , si nu sunt deloc serios , da fratimio e mult mai serios decat mine , dar nu e nici tacut . De exemplu daca sparg ceva , eu rad ca prostu , si fratimio zice ba da dobitoc esti ma ..... Maicamea .... are o gura cate 3 femei la un loc , urla mereu , din ocie , ma cearta din orice .... dar m-am obisnuit .

 

Acum continuati si voi ...:P Azido tu nu ai copii ??;))

The_Foxes19.10.2007 20:02

mai denni....parca aveai si o sora...sau e sora spirituala ?....invizibila..alter-ego ceva..:)

-=Danny=-19.10.2007 20:07

Mai bine spirituala .... dar totusi tu cate frati surori , copii ai ?? .... sotii ?? :biggrin:

axl2319.10.2007 20:15

La solicitarea privata a lui Danny iata ca postez si eu aici. N-am copii, intr-un viitor inca indepartat si nebulos imi doresc 2. Am 1 sora, 1 sora vitrega si 8 frati si surori prin alianta. 3 verisoare. N-am sotie, am amica.

spiridusu20.10.2007 19:33

in jur de 8 ... la 16 ani primu l-am facut la 7 ani in clasa 1 cu femeia de servici :X

Dragoshel20.10.2007 19:38

momentan niciunu', dar sunt vreo 2 in stagiul de proiect, 3 "sunt pe vine"(pa teava) si inca 4, decat schitele am la ei...

-=Danny=-20.10.2007 19:42

La mine momentan , am o gramada de proiecte , schite etc ...... prea multe ca sa le enumar :D .

SSK21.10.2007 10:02

Cred ca nimeni care are copii nu va raspunde la acest sondaj, deoarece ar trebui sa-i recunoasca drept "puradei".

dee21.10.2007 10:25

La cererile INSISTENTE ale lui Danny, postez si eu aici, nu ca as avea mare lucru de declarat. Din pacate, eu nu pot sa-mi fac o echipa de fotbal din frati si surori (cum poate norocosul de Axl) sau o intreaga Liga 1 din neamuri ( cum poate Danny), am un singur frate. Nu am copii, mi-ar place insa sa am intr-un viitor mai mult sau mai putin apropiat. (2-4ani)

 

p.s uite mai Danny ca am postat ... dar c'est fini! fara santaj emotional :)

-=Danny=-21.10.2007 10:29

Doar daca mi-as cunoaste toate neamurile .... chiar as face Liga 1 a lu B******* ( adica numele meu de familie :D ) . Axl te bagi ??:D

vlad7521.10.2007 11:48

Am eu o pereche.Danny mai pe intelesul tau,o fetita si-un baiat.

-=Danny=-21.10.2007 17:49

Si cati ani au ?? Se inteleg bine ?? Sunt la scoala ?? Invata bine ??? Detalii ... ca lumea e curioasa :D

Virgil22.10.2007 07:45

Danny, sunt placut surprins de calitatile tale de moderator. Poate ca peste 3 ani, cand vei fi major, Azzido te va coopta in echipa lui de moderatori. Iti tin pumnii de pe acum. :biggrin:

Atat.

axl2322.10.2007 13:49

Din nefericire nu-mi cunosc cei 8 frati si surori prin alianta, doar stiu ca tata s-a recasatorit c-o matroana. Asa ca includerea mea si-a familiei mele in proiectul "Liga lui Deni" cade.

yo_marius_xxx22.10.2007 14:35

denii tu ai vazut rezultatele poll-ului????? ai parte numai de prieteni extrem de "dotati"!!!!

-=Danny=-22.10.2007 17:10
Danny, sunt placut surprins de calitatile tale de moderator. Poate ca peste 3 ani, cand vei fi major, Azzido te va coopta in echipa lui de moderatori. Iti tin pumnii de pe acum. :biggrin:

Atat.

 

Mersi pentru ca , crezi in mine !!! Parerea ta imi da mult optimism , dar ma si intristeaza , ca io nu am rabdare 3 ani .... poate pana atunci sunt oale si ulcele :sad2:

 

@axl pacat , chiar aveam planuri mari ... incepusem sa fac si schitele ..... da lasa ca fac Liga mea I c familionu meu si a lui Maris ...... Marisu esti de acord ?? :unsure:

cRiss4Steaua22.10.2007 17:42

virgile , ne iei la misto ? :laugh: :laugh:

-=Danny=-22.10.2007 17:52

Eu m-as multumi sa fiu moderator la topicul " Lua-te-as la misto " , si l-as tine pe cRiss , numai in warnuri si banuri , numai asa sa zica lumea ca sunt rasist :D .... glumeam si eu .... da pe bune acum moderatorii pot sa isi dea warn sau ban unii la alti ?? :rolleyes:

 

Off ... uite ma cRiss , ma facusi sa fac offtopic , tocmai pe topicu meu ... imi cer scuze -=Danny=- .... cRiss , mai bine ai posta si tu de familia ta , in loc sa trandavesti atata , fa-o pentru mine :D

c.ronaldo1723.10.2007 04:26

Lui Denii i`ar sta bine ca preoteasa...

-=Danny=-23.10.2007 18:09
Lui Denii i`ar sta bine ca preoteasa...

 

Preoteasa ?? :-/ .... nu stiu la ce ai vrut sa te referi .... c.Ronaldo , tu ai frati surori , rude cu care pot sa fac si io Liga 1 ??:D

«12»