Vei primi ,cum e si normal,doar raspunsuri la misto... :wink:
Pai asta si trebuie , doar ca ar trebui sa mai zica si cine ba io am 3 copii unu la sc ....etc ....
Azido mersi mult pentru finisaje 
Uite ca io tot nu am copii , zinc in numele lu Tata
. Tata are doi copi , eu si fratimio . Eu sunt in clasa a 9 si vorbesc mult , si nu sunt deloc serios , da fratimio e mult mai serios decat mine , dar nu e nici tacut . De exemplu daca sparg ceva , eu rad ca prostu , si fratimio zice ba da dobitoc esti ma ..... Maicamea .... are o gura cate 3 femei la un loc , urla mereu , din ocie , ma cearta din orice .... dar m-am obisnuit .
Acum continuati si voi ...
Azido tu nu ai copii ??
)