Se pare ca astazi Walter nu îl va titulariza pe Dica.El intentioneaza sa înceapa cu Tudor în poarta.In linia de fund Goian îl va înlocui pe Radoi, care va urca în linia de mijloc alaturi de Fl.Dumitru,Paraschiv.Munteanu si Bostina.Vârf va juca Dinita.
Daca nu vor fi considerente de ultima ora 11-le de început al Stelei va fi urmatorul:
Tudor-Ogararu,Goian,Ghionea,Marin-Dumitru,Paraschiv,Radoi,Munteanu,Bostina-Dinita.
O echipa care îmi inspira încredere si care la sfâsitul celor 90' are obligatia sa fie învingatoare.Interesul pentru acest meci este deosebit de mare.Desi biletul costa 200.000 lei,casele de bilete au fost luate cu asalt,iar la primul fluier al arbitrului de casa al lui Dinamo,tribunele vor fi pline ochi.
FORZA
