FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Despre Ce As Mai Putea Scrie Acum?

«12»
AndyQ18.10.2007 07:49

@ AdrianUltras

 

Deci nu stii daca toti sunt impresariati de fratii Becali, a fost doar o parere de-a ta :)

 

Ideea e ca Florentin Petre a fost chemat la meciul cu Luxemburg, nu cu Olanda. Banel a fost suspendat de aia a fost inlocuit cu Petre.

 

Hai sa analizam corect situatia si sa nu gandim cu picioarele.

puiu mordasan23.10.2007 21:05

:steag_steaua_ro: Uita-te si plangi Gica! Am pierdut din nou in Liga,dar parca de data asta mai clar decat cu arsenal,chiar daca scorul a fost 2-1 pentru. Sevillia!!! Suntem ciuca batailor dar poate castigam cu Slavia{care a luat 7 la londra} si mergem in UEFA. Tu Gica ti-ai atins obiectivul...ai dus Steaua in Liga...si te-a facut sa pleci...

stelistub12.12.2007 18:02
cand am zis de mult ca Steaua nu mai exista ci sa transformat in afc Becali ati ras de mine si m-ati insultat, respectiv injurat. acum vi sa dovedit. ce mai vreti? cine acuma nu face nimic inseama ca nu e stelist. cine tace si zice ce prost e Becali asta sau il contesta pe Hagi inseamna ca e dinamovist sau rapidist. dar in nici un caz STELIST.

de aceea apelez la toti stelisti. luptati si luati-va Steaua inapoi. nu taceti, faceti propaganda anti-Becali. oriunde, la servici sau in timpul liber. apelez la AISS ca din banii care trebuie cotizati sa se faca pancarte si foi antibecali care sa fie imprastiate prin Bucuresti lipite pe stalpi, imparite oamenilor.

si nu, NU stati acasa. mergeti pe stadion. stadionul nu e al lui Becali. e al nostru. e al statului roman. ceea ce a fost dupa meciul cu caini vagabonzi nu trebuie sa fie un foc de paie. a fost prea putin.

iesiti in strada asa cum ati iesit si impotriva legii lu mitulica.

acum este timpul, daca nici acum nu il doboram pe tiran, niciodata. toata lumea il uraste, nimeni nu mai e de partea lui. vom fi sustinuti de fostele glorii- sunt sigur de asta.

mergeti pe stadion la meciurile de CL si injurati-l pe dictator. injurati-i familia, punctul lui slab.

daca acuma taceti si nu faceti nimic va fi imposibil de doborat tiranul.

va numiti suporteri ai Stelei dar de fapt sunteti niste ******, niste miei. sunteti niste ***** si niste ignoranti. de asta va meritati soarta adica ca Steaua sa moara, sa dispara. sunteti impinsi incolo si incoace. si participati la moartea Stelei. Daca va ridicati si luptati veti deveni celebri veti intra in istorie ca salvatori, veti fi eroi. doar asa Steaua poate deveni cea mai glorioasa echipa din lume.

depinde de voi pe ce parte va situati.daca vreti sa fiti inceputul unei noi ere de faima si maretie sau daca vreti sa fiti sfarsitul. Ganditi-va ca aveti in mana decizia acestei mari schimbari.. Cine va fi dupa voi va uita de sufletul stelist si de pasiunea stelista, de culorile ros-albastre. va trebui sa se obisnuiasca la alte concepte, va lua forme cu totul straine de Steaua. si cat va dura pana nimeni nu a mai vazut un stelist sau nu a mai auzit de unul?

a venit timpul.acum ori niciodata.

 

Ban 7 zile pentru insulte aduse partenerilor de forum si suporterilor stelisti. Scrie romaneste. Foloseste cu incredere virgula.

Doamne asta e dus rau de tot,AISS sa cheltuie banii pentru. un oier?

«12»